Vyhľadávanie

V ponuke je 31 nehnuteľností.

Tu nájdete vzory zmlúv a tlačív.

Klient berie na vedomie, že sa jedná o typové návrhy zmlúv a preto kancelária Realfinn s.r.o. nepreberá žiadnu zodpovednosť za možné škody tým spôsobené.

 

  Zmluva o budúcej kúpnej zmluve

  Kúpna zmluva na dom

  Kúpna zmluva na byt

  Kúpna zmluva na pozemok

  Nájomná zmluva na byt

  Podnájomná zmluva na byt

  Darovacia zmluva - dom

    Darovacia zmluva - byt

   Splnomocnenie

  Zmluva o zániku vecného bremena

  Odovzdávací protokol

  SPP - Žiadosť o zmenu odberateľa

 

 

 

 

V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.