Vyhľadávanie

V ponuke je 79 nehnuteľností.

Vývoj cien realít a nehnuteľností v Nových Zámkoch

Na juhozápade Slovenska sa práve mesto Nové Zámky stavia do pozície druhého najvýraznejšieho mesta v tomto regióne. Do takejto pozície sa mesto dostáva vďaka výraznému centru nakupovania, konkurovať je schopná iba Nitra.

Rodinné domy a chatky v jednom z priemerných miest Slovenska

vývoj cien domov v Nových zámkoch

Pre reality v oblasti Nových Zámkov je charakteristický silný dopyt na domy, domčeky a chatky. Práve rodinné domy sú v tejto oblasti najviac predávanými nehnuteľnosťami. Ich cena za posledný rok mierne stúpla. Čo sa týka rodinných domov, ich cena na 1 meter štvorcový stúpla za posledný rok o približne 40 eur. Pri cenách chát a chatiek je to o necelých 20 eur na 1 meter štvorcový menej. Táto situácia na trhu realít však nespôsobuje veľkú dieru, pretože investovať do vlastného bývania sa vždy oplatí.

Ceny bytov v Nových Zámkoch

vývoj cien bytov

Všetko závisí od vašich požiadaviek. Ak máte v záujme kúpiť byt, ktorý bude nový, určite zaplatíte viac. Hodnota novostavieb je každým rokom vyššia a vyššia. Ak máte záujem o byt, ktorý je už starší a zišla by sa mu rekonštrukcia, jeho cena bude závisieť od lokality, v ktorej sa nachádza. Byty v centre mesta budú cenovo vyššie, a však svojou lokalitou prístupnejšie. Cena bytov v centre mesta stúpla pri otvorení nákupného centra Aquario v roku 2007, ktoré do centra pritiahlo viacero občanov z blízkeho okolia. Ceny bytov na okraji mesta klesajú každoročne. Za 1-izbový byt zaplatíte približne o 200 eur za 1 meter štvorcový menej, ako pred dvoma rokmi. Ak sa pozrieme na cenu 2-izbových bytov ich cena tiež klesla. Ročne klesne približne o 40 eur za 1 meter štvorcový. Ako stúpa počet izieb v byte, rozdiel v poklese cien na meter štvorcový je vždy nižší.

Vlastné bývanie či prenájom?

Bývať vo ,,svojom“ je vždy príjemnejšie ako bývať v prenájme. Avšak nie každý z nás si môže dovoliť byť majiteľom vlastného bytu či domu. Sú prípady, kedy mnoho z nás nemá finančné prostriedky na kúpu nehnuteľnosti. Vtedy je ideálne siahnuť po možnosti bývať v prenájme. Ceny prenájmov sa pohybujú rôzne. V priemere za 3-izbový byt v Nových zámkoch zaplatíte 500 eur mesačne. Už pri 2-izbovom byte zaplatíte o čosi menej a to je približne 350 eur mesačne. Prenajímatelia bytov zvyčajne zvyšujú cenu v závislosti od zvyšovania ročnej platby za spotrebu energií.

Investícia do pozemkov sa vždy oplatí

Byť tak trošku predvídavý a vedieť správnym smerom myslieť do budúcnosti. Práve tieto dve vlastnosti nám stačia pri kúpe pozemkov. Ak viete čo i len trochu predvídať, čo sa vo vašom meste môže v budúcnosti diať, stavať a budovať, tak práve vtedy je ideálny čas na kúpu pozemkov. Cena pozemkov v okolí a centre mesta Nové Zámky za posledné obdobie nestúpla priam naopak mierne poklesla.

Predpoveď do budúcna - Nové Zámky budú mať nové nákupné centrum

Očakávaný vývoj cien  v Nových Zámkoch

Platí to, čo v každom meste, že pri výstavbe veľkého nákupného centra situovaného v centre, je nárast cien priestorov na prenájom a odkúpenie samozrejmosťou. Musíme však počítať aj s tým, že ako náhle vyrastie nové nákupné centrum, byty a domy v jeho okolí stúpnu na hodnote. Takéto centrum má prilákať veľké množstvo ľudí a mesto by malo získať množstvo priestorov na prenájom a predaj.

budete spokojný

Vybudovaním nových nákupných centier a skrášlením centra mesta narastá cena nehnuteľností v Nových Zámkoch.

Každoročne o isté percento, priemerne o rovnakú čiastku, narastajú aj ceny pozemkov v Nových Zámkoch. Realitné kancelárie ponúkajú na predaj ale aj na prenájom domy a byty v celom meste. Jednou z najväčších realitných kancelárií v Nových Zámkoch je Realfinn.

Realfinn ponúka profesionálny prístup svojich realitných maklérov, ktorí sú odborníkmi vo svojej oblasti. Potrebujete poradiť alebo nájsť dom, pozemok, či byt v Nových Zámkoch? Napíšte nám email na office-ZVNC-realnfinn.sk

V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.