Vyhľadávanie

V ponuke je 32 nehnuteľností.

Videoobhliadka - konkurenčná výhoda pri predaji Vašej nehnuteľnosti.

Video Vám zrealizujeme a zverejníme zdarma !

 

Viac pozretí inzerátu, menej zbytočných obhliadok.

Naše skúsenosti hovoria, že inzerát nehnuteľnosti s videoobhliadkou má približne 10-krát viac pozretí ako rovnaký inzerát bez videoobhliadky. Zároveň platí, že na obhliadky chodia len tí záujemcovia, ktorí sú presvedčení o tom, že o vašu nehnuteľnosť majú záujem.

Videoobhliadka šetrí váš čas

Vašu nehnuteľnosť profesionálne natočíme, zostriháme a ozvučíme.

Nemusíte riešiť upratanie bytu každý deň

Videoobhliadka je viac ako fotky. Dáva záujemcovi možnosť v pohodlí svojho domova nazrieť do každého kúta vašej nehnuteľnosti. Preto sa dokáže rozhodnúť aj bez obhliadky, či sa mu vaša nehnuteľnosť páči, alebo nie. Nemusíte voziť deti k svokre, upratovať pred a po obhliadke len kvôli tomu, aby ste sa dozvedeli, že na „fotkách to vyzeralo krajšie“.

 

Pozrite si naše najnovšie videá nehnuteľností:

V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.