Vyhľadávanie

V ponuke je 31 nehnuteľností.

 

Čo o nás povedali naši klienti

 

 

 

Názor Vás - našich klientov je pre nás dôležitý a preto si vážime každé Vaše hodnotenie. Pomáha nám skvalitňovať naše služby a robiť našu prácu ešte lepšie.

Ďakujeme za dôveru, s ktorou sa na nás obraciate.

 

 

 

 

Hodnotenia našich klientov:

 

Hodnotenie od: Beata K. (02.02.2022)

Dobry den,

Dakujeme za kompletny servis v predaji nasej nehnutelnosti. S p. Holkom sme velmi spokojny, vsetko prebehlo podla nasich predstav a realitnu kancelariu REALFINN hodnotime velmi pozitivne.

S pozdravom Beata K

 

Hodnotenie od: Gabriela D. (27.01.2022)

Dobrý deň, 

so všetkými službami som bola nadmieru spokojná. Akúkoľvek otázku som položila, bola mi adekvátne zodpovedaná. Všetko, čo bolo sľúbené a bolo v kompetencii RK, bolo dodržané a zakaždým, keď bolo niečo potrebné vybaviť, bolo to vybavené na čas a k spokojnosti mňa/nás ako klientov. 

Ďakujem za Vašu odbornú pomoc a asistenciu pri kúpe nehnuteľnosti.

 

Hodnotenie od: Tibor U. (12.10.2021)

Služby, ktoré poskytuje REALFINN sú promptné, v každom prípade na vysokej profesionálnej úrovni. Nezanedbateľný je aj ľudský prístup zo strany p.Borbelyho, v prípade riešenia neočakávaných situácií. Mal som možnosť využitia aj iných realitných kancelárií,  ale REALFINN je super, super, super. Každému doporučujem túto realitku.

 

Hodnotenie od: Ing. Veronika J. (06.09.2021)

Dobrý deň,

služby Vašej kancelárie hodnotím veľmi pozitívne, profesionalitu aj osobitý prístup ku klientom. Jednoznačne by som Vaše služby využila znovu a všetkým mojím známym budem len odporúčať - všetkými desiatimi. S pozdravom a prianím pekného dňa,

Jankulárová Veronika

 

Hodnotenie od: Ing. Veronika H. (07.06.2021)

Dobrý deň, 

ďakujem p. Tiborovi Borbélymu za veľmi seriózny a profesionálny prístup pri predaji bytu.

 

Hodnotenie od: Beáta a Tibor U. (12.05.2021)

Dobrý deň, 

veľmi solídna firma, profesionálny prístup, super šéf, maximálna spokojnosť a dôvera v poskytovaní služieb. 

Vrelo odporúčame!!!

 

Hodnotenie od: Peter K. (14.04.2021)

Dobrý deň,

realitnú kanceláriu Realfinn môžem iba odporúčať. Cez RK Realfinn som kupoval aj predával byt a všetko prebehlo bez problémov. Vždy som sa stretol s milým, ústretovým a férovým prístupom zo strany makléra p. Borbélyho. Ak bolo treba poradil, pomohol, vybavil. Za mňa 100%. Ak by som išiel znova do kúpy nehnuteľnosti, určite by som zvolil RK Realfinn. Ďakujem.

 

Hodnotenie od: Peter T. (14.04.2021)

Opat spravne rozhodnutie vo veci sprostredkovania predaja nehnutelnosti - bytu. Korektne jednanie s maximalnym dorazom na poziadavky klienta - mna ako predavajuceho. Hladky a rychly priebeh od prveho kontaktu az po odovzdanie nehnutelnosti kupujucemu.

 

Hodnotenie od: Oľga Š. (14.04.2021)

Dobrý deň,

som maximálne spokojná s Vašimi službami, ste ústretoví, ochotne poradíte. Predaj bytu prebehol úspešne. Máte moju dôveru. Veľmi rada odporučím Vašu realitnú kanceláriu novým klientom. Ďakujem zvlášť pánovi Holkovi  a pani Borbélyovej,  maximálna spokojnosť. Prajem Vášmu tímu veľa zdravia,  pracovných úspechov.

 

Hodnotenie od: Vojtech Š. (09.09.2020)

Dobrý deň,

ja osobne som spokojný s Vašimi službami, ste ústretoví, flexibilní, nápomocní.. poradíte ochotne, ak je treba..

Som rád, že tento predaj pozemku prebehol úspešne. V budúcnosti sa obrátim  tiež na Vás.

S pozdravom V.Š.

 

Hodnotenie od: Renata J. (15.06.2020)

Dobrý den,

děkuji, že jsem měla možnost spolupracovat s panem Borbélym, jeho profesionální přístup, rychlé reakce a kvalitní servis při prodeji pozemků byl velmi oceňován ze strany prodávajícího, který jako největší přidanou hodnotu viděl v tom, že nebylo vůbec nutné osobní setkání na Slovensku.  Za sebe mohu dodat, že jsem velmi ráda, že jsem měla příležitost spolupracovat na prodeji se slovenským kolegou, jeho osobní přístup a zároveň znalosti v oblasti realit byly v tomto případě velkým přínosem a bez Vaší realitní kanceláře by se nám to takto na dálku nepodařilo ani zrealizovat, za což velmi děkuji.

Pokud se najde další vhodná obchodní příležitost, velmi ráda se na Vás opět obrátím.

S pozdravem a přáním příjemného dne.

 

Hodnotenie od: Anna P. (12.03.2020)

S p. Holkom som bola veľmi spokojná. Seriózne jednanie. Ďakujem.

 

Hodnotenie od: Tomás S. (03.03.2020)

Maximálna spokojnosť so službami realitnej kancelárie Realfinn. Profesionálny prístup pani  Pečimútovej. Odbornosť a ochota riešiť požiadavky klienta. Majú moju dôveru a určite sa na nich obrátim, ak budem potrebovať služby realitnej kancelárie.

 

Hodnotenie od: Karol G. (11.12.2019)

Realitná kancelária Realfinn splnila to čo som od nej očakával: profesionálny prístup, korektné správanie a komplexné riešenie úloh spojených s predajom nehnuteľnosti, počnúc vyhľadávaním záujemcov o kúpu, vykonávaním prehliadok nehnuteľnosti, súvisiacim právnym servisom až po ukončenie predaja. Ako klient som bol odbremenený od súvisiacich úloh a na druhej strane som bol realitným maklérom p. Holkom, ktorý mal predaj na starosti, priebežne informovaný o stave procesu predaja. Realitnú kanceláriu Realfinn hodnotím vysoko profesionálnu a spoľahlivú spoločnosť.

 

Hodnotenie od: Mário M. (11.12.2019)

Profesionalita, nadštandardný prístup, priateľské a ústretové jednanie, ochota, spoľahlivosť a odhodlanie. Ďakujeme spoločnosti Realfinn Nové Zámky a pánovi Holkovi za spoluprácu pri predaji našho bytu a súčasnej kúpe domu. Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných zákazníkov.  

 

Hodnotenie od: JUDr. Pavol N. (18.8.2019)

Vážení pán a pani Borbélyoví,

chceme sa Vám poďakovať za profesionálny prístup k vybavovaniu nášho záujmu  a následne aj realizácie prevodu bytu v Nových Zámkoch. Mali sme od začiatku do konca riešenia veci pocit ústretovosti a istoty prejavenej z Vašej strany. Prajeme spoločnosti REALFINN s.r.o. Veľa úspechov a celému Vášmu tímu veľa zdravia a tvorivých síl.

       Paľo a Marcela N.

 

Hodnotenie od: Beata H. (31.7.2019)

Čo sa týka služieb klientom, zaujala ma flexibilita, ústretovosť v jednaní a ochota splnenia požiadaviek klienta.

 

Hodnotenie od: Jozef P. (3.7.2019)

Dakujem p.Holkovi za predaj nasej nehnutelnosti bola s nim velmi dobra spolupraca a nehnutelnost sme predali do dvoch tyzdnov.Tak isto p.Pecimutovej ktora s nami riesila zmluvy.Este raz velmi pekne dakujem
 

Hodnotenie od: Helena K. (27.6.2019)

Dobrý deň, chcela by som sa v mene celej mojej rodiny poďakovať Vašej realitnej kancelárii pri  predaji našej nehnuteľnosti. Naše poďakovanie patrí hlavne pánu Jozefovi Holkovi, ktorý od prvého rozhovoru s nami komunikoval veľmi milo, ústretovo a hlavne na vysokej profesionálnej úrovni. Nemal jednoduchú úlohu, nakoľko sme predávali výrobný areál a ceníme si, že to zvládol v krátkom čase k našej spokojnosti. V neposlednom rade patrí poďakovanie aj pani Pečimútovej, ktorá sa postarala o administratívnu stránku predaja nehnuteľností počnúc kúpno-predajnými zmluvami až po komunikáciu s inštitúciami pri prepisoch energií. Veľmi radi odporúčame Vašu realitnú kanceláriu novým klientom. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov.

 

Hodnotenie od: Vivien B. (19.6.2019)

Z našej strany maximálna spokojnosť od prvého momentu. Žiadne zbytočné naťahovanie, rýchle jednanie, rýchle vybavenie čo bolo pre nás asi najväčším komfortom.Budeme určite odporúčať REALFINN spoločnosť. Ďakujeme zvlášť pánovi Holkovi maximálna spokojnosť.

 

Hodnotenie od: Juraj D. (6.6.2019)

Dobrý deň, touto cestou by som sa chcel poďakovať tímu realitných maklérov kancelárie Realfinn v Nových Zámkoch za spostredkovanie kúpy RD. Pozítívny dojem som získal už pri obhliadke, kde nám pani maklérka poukazovala detailne celý dom i s pozemkom a poskytla potrebné informácie k stavu parciel na katastri. Rovnako profesionálne na mňa pôsobili aj jej kolegovia pri podpise rezervačnej zmluvy, kde sme si detailne objasnili body zmluvy a termíny podpisov. Samotný podpis kúpnych zmlúv prebehol rýchlo a bez zbytočných okolkov u advokáta, kde sa opäť prešli všetky detaily bod po bode a doriešili sa posledné formality. Počas celého procesu prebiehala bezproblémová komunikácia či už mailom alebo cez telefón. Takže ešte raz ďakujem za prístup, korektnosť a ústretovosť a prajem všetko najlepšie.

 

Hodnotenie od: Anna P. (24.5.2019)

Ďakujem p. Holkovi a jeho kolegyni pracovisko Nové Zámky za vysoko profesionálny prístup pri sprostredkovaní kúpy nehnuteľnosti. Spokojnosť nie je len z mojej strany ako kupujúcej, ale aj zo strany predávajúcich. Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa pracovných a osobných úspechov.

 

Hodnotenie od: Miroslav G. (22.5.2019)

Dobrý deň, 
touto cestou sa Vám chcem poďakovať a hlavne p. Holkovi za super jednanie a sprostredkovanie predaja mojej nehnuteľnosti. Všetci Vaši pracovníci sa správali vysoko profesionálne a boli milí. Srdečná vďaka. 

 

Hodnotenie od: Tímea K. (6.5.2019)

Aj touto cestou by som sa rada poďakovala pracovníkom Realfinn za bezchybne odvedenú prácu, ktorú odviedli. Predaj nehnuteľností prebehol naozaj hladko, bez veškerých problémov a komplikácií. Vyšli v ústrety veškerým našim osobným požiadavkám. Ste super kolektív. Prajem vám veľa pracovných úspechov a spokojných zákazníkov. Ostávame s pozdravom rodinka Kmeťová

 

Hodnotenie od: Peter T. (12.4.2019)

Z našej strany bola maximálna spokojnosť od prvého telefonického kontaktu z Vašej strany až po ten posledný. Celkový priebeh hodnotím vysoko profesionálne, všetko vždy platilo ako bolo dohodnuté, žiadne zbytočné naťahovanie, otvorené a korektné jednanie, a hlavne rýchly a plynulý priebeh predaja nášho bytu, čo bolo pre nás asi najväčším komfortom. Na základe vlastných skúseností, budem určite odporúčať služby spoločnosti REALFINN.

 

Hodnotenie od: Robert S. (11.4.2019)

Dobrý deň prajem,

Veľmi rád by som touto cestou ešte raz srdečne poďakoval za skvelú spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou. Profesionalita a ústretovosť zo strany pána Holku boli vskutku nadštandardné a predaj mojej nehnuteľnosti prebehol v obdivuhodne krátkom čase. Berúc v úvahu fakt, že žijem v zahraničí a celá organizácia prebehla počas moje neprítomnosti bola úžasným bonusom. Želám Vám do budúcnosti Veľa profesionálnych úspechov, určite budem Vaše služby vrelo odporúčať všetkým známym. Ostávam so srdečným pozdravom.

 

Hodnotenie od: Marie S. a Helmut K. (10.4.2019)

Dobrý den,

v lednu 2019 jsme se s manželem rozhodli, že si koupíme domeček na Slovensku v okolí Podhájske. Na internetových stránkách jsem si našla 2 nemovitosti od Realitní kanceláře Realfinn. Makléř pan Josef Holka mě velmi brzy kontaktoval a mohli jsme si prohlédnout domeček v obci Hul. Můj manžel se okamžitě do domečku zamiloval, tak jsme hned chtěli objekt zarezervovat. Pan Holka pro nás velice ochotně zprostředkoval rezervační smlouvu, kterou jsme hned druhý den v neděli mohli podepsat. A za 14 dní jsme mohli podepsat kupní smlouvu a již v našem domečku přespat. Dnes nám přišlo domů rozhodnutí z katastru, že jsme s manželem majitelé. Se zprostředkováním a péčí o nás jsme byli s panem Josefem Holkou velmi spokojeni a budeme vaši firmu i pana makléře dále doporučovat.

 

Hodnotenie od: Jozef B. (9.4.2019)

Predaj rodinného domu prebehol hladko a vskutku rýchlo. Oceňujeme profesionalitu a ústretové poradenstvo tímu Realfinn. Obzvlášť si ceníme individuálny a ľudský prístup pána Jozefa Holku a zároveň ďakujeme. So službami sme boli nadmieru spokojní. Túto spoločnosť môžme len doporučiť pri záležitostiach s nehnuteľnosťami.
Jozef a Anita.

 

Hodnotenie od: Ladislav J. (8.4.2019)

Dobrý deň,

ďakujem za sprostredkovanie kúpy bytu aj za všetku pomoc pri vybavovani dokumentácie. S p Jozefom Holkom som bol veľmi spokojný, bol ochotný a ústretový a na každú moju otázku vedel odpovedať. Kúpa prebehla hladko a vo veľmi krátkom čase. Ja som spokojný. Ešte raz ďakujem za Vaše služby.

 

Hodnotenie od: Mgr. Jana K. (8.4.2019)

Dobrý deň,

posielam spätnú väzbu k predaju bytu v Nových Zámkoch pánom Jozefom Holkom.

Jedno veľké ďakujem patrí p. Holkovi, ktorý bol vždy pri predaji bytu milý, slušný, ochotný a predaj bytu zrealizoval veľmi profesionálne, rýchlo, bez problémov a špekulácii. Srdečne ho odporúčam. Bodaj by všetci realitní makléri boli ako on. Ešte raz ďakujem.

 

Hodnotenie od: Ing. Katarína M. (5.4.2019)

Dobrý deň,

dovoľte mi napísať pár riadkov ohľadom spokojnosti s prístupom Vašich realitných maklérov. Veľmi rýchle a slušné jednanie, ochota kedykoľvek poradiť. Konkrétne p. Pečimútová mala vopred pripravené všetky zmluvy, takže žiadne zdržovanie a ani prieťahy. P.Holka za promptné umožnenie obhliadky a p. Borbélyová pri vybavovaní úveru. Ďakujem a vašu realitnú kanceláriu určite odporučím.

 

Hodnotenie od: MUDr. Katarína Š. (12.3.2019)

Dobrý deň! Posielam recenziu na spoluprácu a poskytnuté služby:

Spolupráca s vaším maklérom p.Borbélyom bola veľmi dobrá. Vážime si najmä jeho profesionálny prístup a jeho ochotu odpovedať na naše otázky a prosby ako počas vyberania, tak aj počas kúpy bytu, ktorá tak mohla prebehnúť promtne a bez zbytočnej straty času. Určite odporučíme vašu realitnú kanceláriu aj našim známym.

 

Hodnotenie od: Helena P. (12.2.2019)

Dobrý deň! So službami Realfinn som bola maximálne spokojná. Celý predaj domu prebehol veľmi rýchlo a k našej spokojnosti. Veľkú zásluhu má na tom pán Jozef Holka. Doporučujem využiť jeho služby.

 

Hodnotenie od: Zuzana L. (12.2.2019)

Spolupraca s vasou spolocnostou bola velmi prijemna a boli sme spokojni so sluzbami p.Borbelyho.Urcite odporucime vasu realitnu kancelariu. Koniec koncov,velmi prijemne prekvapenie nas cakalo aj v podobe firemnych darcekov. Dakujeme

 

Hodnotenie od: Denisa M. (5.11.2018)

Veľké ďakujeme pánovi realitnému maklérovi Jozefovi Holkovi.Boli sme maximálne spokojný! Záujem o klienta, empatická komunikácia od prvého stretnutia, ochota poradiť, pomôcť, spoľahlivosť, korektnosť a serióznosť.Na obhliadku bol vzorne pripravený, trpezlivo odpovedal na otázky. Spolupráca výborná, informácie podával ochotne. Milý, ochotný, vždy vopred a včas dohodol stretnutie zo záujemcami. Vždy bol presný a vyhovel jednej aj druhej strane o čase stretnutia. Pána Jozefa Holku určite odporúčam všetkým známym. Dávam 10 bodov z 10. Veľmi ďakujeme a vrelo odporúčame!!! 

 

Hodnotenie od: Igor H. (10.10.2018)

Veľmi veľká spokojnosť s prístupom p. Holku. Odporúčam vrelo ďalej. 

 

Hodnotenie od: František H. (10.10.2018)

Boli sme spokojní s prístupom makléra p. Holku.

 

Hodnotenie od: Erika G. (30.6.2018)

S prácou a prístupom p. Holku sme boli veľmi spokojní. Bezproblémová spolupráca, ktorá sa prejavila najmä jeho profesionálnym prístupom, vecné a promptné riešenie, ktoré zabezpečilo plynulý predaj domu bez zbytočných prieťahov. Celkovo pozitívne hodnotíme jeho prístup, čo sa týka serióznosti, ústretovosti, dochvíľnosti a flexibility. Ďakujeme.

 

Hodnotenie od: Jozefa B. (30.6.2018)

Ďakujem za sprostredkovanie kúpy domu. Pán Jozef Holka je vzorový maklér, má všetky vynikajúce vlastnosti , ktoré sú príjemné pre nás klientov. Vysoka úroveň realizácia mojej kúpy nehnuteľnosti. Ešte raz ďakujem.

 

Hodnotenie od: Katarína Š. (23.05.2018)

Chcem Vám poďakovať za Váš prístup, ľudskosť, empatiu a hlavne oceňujem vysoký profesný prístup a znalosť v odbore. Z celého srdca Vám ďakujem. Budem Vás vždy doporučovať všetkým svojim priateľom a známym. Peniaze za služby ste si naozaj zaslúžili. Patrí Vám moja úcta a vďaka.

 

Hodnotenie od: Mária Š. a Ing. Vladimír Š. (18.05.2018)

S Vašimi službami sme boli spokojní. Nemáme žiadne výhrady. Oceňujeme rýchle jednanie a spoľahlivosť. 

 

Hodnotenie od: Marek K. (27.03.2018)

Sme veľmi spokojní a vrelo odporúčame p. Holku. Flexibilný a profesionálny prístup.

 

Hodnotenie od: Zuzana H. (27.03.2018)

Celková spokojnosť za hladký priebeh, ústretový prístup, profesionalitu makléra p. Holku. Vrelo odporúčam.

 

Hodnotenie od: Oľga Š. (04.03.2018)

Maklér pán Holka mal vysoko profesionálny prístup. Ďakujem za spoluprácu.

 

Hodnotenie od: Kamil K. (30.11.2017)

Celý proces predaja prebehol korektne a bez zbytočných prieťahov. Prístup kancelárie bol ústretový a plne profesionálny.

 

Hodnotenie od: Martina T. (13.10.2017)

- spokojnosť s kanceláriou Realfinn, príjemné vystupovanie, stretnutia podľa dohôd kedy sme potrebovali

- zodpovedné vybavenie zmlúv od spoľahlivých advokátov

- pomoc pri vybavovaní papierov a prepise energií

- poďakovanie p. Borbélyovej pri vybavovaní úveru.

Hodnotenie od: Katarína S. (13.10.2017)

Som spokojná za veľmi rýchle vybavenie právnych a iných záležitostí, za seriózny prístup a za kompletné služby realitnej kancelárie Realfinn. 

Hodnotenie od: Simona K. (25.09.2017)

Dobrý deň prajem,

s Vaším realitným maklérom pánom Jozefom Holkom som bola nadmieru spokojná.

Chcela by som vyzdvihnúť jeho individuálny prístupo, čo sa týka flexibility a ochoty prispôsobiť sa klientovi a rovnako aj veľmi príjemnú komunkáciu. 

Jeho služby vrele odporúčam aj ostatným kupujúcim či predávajúcim klientom.

Ďakujem za plynulé sprostredkovanie kúpi a želám veľa pracovných, ako aj osobných úspechov.

Hodnotenie od: Zuzana L. (18.09.2017)

Rýchle, promptné jednanie. Stále zastihnuteľný, veľká spokojnosť s pánom maklérom Holkom. Odporúčam.

Hodnotenie od: Elena L. (06.09.2017)

Dobrý deň. Rada by som Vám poďakovala sa pomoc pri kúpe bytu v Nových Zámkoch. S Vašimi službami som bola veľmi spokojná. Spolupráca s maklérom p. Borbélym bola výborná, promptne vybavil všetky náležitosti, bol dochvíľny, príjemný, kúpa bytu prebehla bez akýchkoľvek komplikácií. Som rada, že ste ma odbremenili od niekoľkých administratívnych úkonov, čím ste mi ušetrrili čas a námahu.

Ešte raz ďakujem za spoluprácu.

Hodnotenie od: Mária T. (10.08.2017)

Bola som maximálne spokojná s realitnou maklérkou p. Martou Mosnou. S jej prístupom, ochotou a pomocou pri predaji a s ním spojenými úkonmi. Ďakujem.

Hodnotenie od: Braňo M. (25.07.2017)

Bol som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom pána Holku. Všetko prebehlo tak ako malo.

Hodnotenie od: Gabriela M. (07.06.2017)

Maximálna spokojnosť s kanceláriou Realfinn s.r.o., ústretové a seriózne vystupovanie a správanie na úrovni. Ďakujem za 100% spoluprácu.

Hodnotenie od: Štefan B. (26.05.2017)

Maklér bol flexibilný, ochotný. Doporučujem kanceláriu aj iným klientom. Ďakujem.

Hodnotenie od: Silvia M. (26.05.2017)

Bola som veľmi spokojná s kanceláriou Realfinn. Stále boli ochotní s nami všetko konzultovať a riešiť. Ďakujeme pekne ešte raz.

Hodnotenie od: Stanislav M. (20.04.2017)

Bezproblémová spolupráca s pani maklérkou Martou Mosnou. Vyšla v ústrety kde sa dalo, pomohla s vybavovaním rôznych záležitostí. Jednanie bolo promptné a vecné, bez prieťahov. Všetky nejasnosti, prípadne otázky boli vysvetlené, zodpovedané. Som v celej miere spokojný s priebehom celej kúpy.

Hodnotenie od: Alžbeta Z. (11.04.2017)

Spolupráca s kanceláriou Realfinn bola na úrovni a k spokojnosti. Odporúčam jednanie a riešenie záležitostí s kanceláriou Realfinn s.r.o..

Hodnotenie od: Bc. Denisa G. (08.04.2017)

Spokojná spolupráca - zodpovedný maklér. Celková spokojnosť a promptnosť pri vybavovaní papierov.

Hodnotenie od: Renata T. (08.04.2017)

Maximálna spokojnosť  pri kúpe rodinného domu. Ďakujeme tiež za finančné poradenstvo p. Borbélyovej. Ďakujeme za spoluprácu.

Hodnotenie od: Katarína K. (05.01.2017)

Dobrý deň prajem. V prvom rade sa chcem veľmi pekne poďakovať Vašej firme, prostredníctvom ktorej sa podaril predaj domu a predovšetkým sa chcem aj v mene mojich dvoch sestier poďakovať za ústretovosť, ochotu a snahu čím skôr nájsť klienta, ktorý by dom odkúpil. Ďakujeme  za nespočetné prehliadky nášho domu na predaj s potencionálnymi majiteľmi, ktoré sa absolvovali aj v chladnom, mokrom počasí. Je to samozrejme jej práca, ale sprevádzať klienta po studenom objekte nie je nič závideniahodné. S vykonanou prácou od prvotnej prehliadky spojenej s fotením domu, záhrady, vnútorných priestorov a umiestnením fotografií spolu s pútavým textom na stránke realít na predaj sme maximálne spokojné. Tešíme sa, že si nakoniec náš dom vyhliadol príjemný mladý manželský pár s malými deťmi, ktorý pevne veríme zrekonštruuje podľa svojich predstáv a prežije v ňom veľa krásnych a príjemných rokov. Ešte raz firme Realfinn ďakujeme za jej profesionálne služby a určite ju odporučíme prípadným ďalším záujemcom, resp. ak budeme potrebovať ešte v budúcnosti niečo kúpiť al. predať sa na Vás obrátime. Ďakujeme.

Hodnotenie od: Ján F. a Monika H. (03.01.2017)

Dobrý deň,chceli by sme sa poďakovať realitnej kancelárii REALFINN, ktorá nám sprostredkovala kúpu rodinného domu,boli vždy ústretoví,ochotní,profesionální,ďalej by sme chceli poďakovať aj pani Borbélyovej Petre za profesionálny a ľudský prístup.Vašu realitnú kanceláriu hodnotíme veľmi pozitívne.Ďakujeme!

Hodnotenie od: Tomáš K. (19.11.2016)

Úplná spokojnosť. Veľmi milá komunikácia, rýchle jednanie. Môžeme jednoznačne odporúčať každému. Ďakujeme ešte raz pani Borbélyovej.

Hodnotenie od: Slavomír F. (19.11.2016)

Boli sme spokojní, rýchle vybavenie. Dobrá komunikácia.

Hodnotenie od: Zoltán a Kristína J. (5.10.2016)

S realitnou kanceláriou Realfinn máme veľmi dobrú skúsenosť. Hlavne sa chceme poďakovať  za kvalitné a promptné riešenie predaja bytu. Od začiatku bola výborná komunikácia, slušné a korektné jednanie, ústretovosť a profesionalita. Boli sme veľmi spokojní.

Hodnotenie od: Katarína P. (19.9.2016)

Ďakujem maklérke  za jej ľudský a profesionálny prístup, ochotu a ústretovosť. Od obhliadky po spísanie zmluvy prešlo 11 dní. Poďakovanie patrí i celej vašej spoločnosti - pre klientov máte na svojej webovej stránke zverejnené užitočné informácie, ktoré iné kancelárie len tak neposkytujú. Prajem Vám veľa spokojných klientov.

Hodnotenie od: Veronika B. (15.9.2016)

Kvalitné a promptné riešenie predaja bytu, serióznosť advokáta a kvalitné služby. Som spokojná a ďakujem.

Hodnotenie od: Dr. Theroshkin (15.9.2016)

Dovoľujeme si poďakovať spoločnosti Realfinn  za kvalitné sprostredkovanie kúpy bytu. Sme veľmi spokojní s postupom a priebehom celého procesu.

Hodnotenie od: Zuzana Ř. (5.8.2016)

S p. Ing. Martou Mosnou sme boli veľmi spokojní. Všetko bolo tip top. Od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ďakujeme.

Hodnotenie od: Mgr. Petra O. (28.7.2016)

V prvom rade by som sa chcela poďakovať p. Michaele Farkašovej za veľmi dobré prevedenie služieb ohľadom kúpy bytu. Hodnotím svoju spokojnosť vynikajúco. Taktiež ďakujem p. Borbélyovej za jej ochotu, spoluprácu a odbornosť.

Hodnotenie od: Marta K. (28.7.2016)

S realitnou kanceláriou, aj s pani maklérkou sme boli veľmi spokojní, všetko vybavili načas a podľa dohody k našej spokojnosti.

Hodnotenie od: Ladislav M. (26.7.2016)

S realitnou kanceláriou som bol nadmieru spokojný. Veľmi oceňujem aj profesionálny a ľudský prístup. Realitnú kanceláriu budem odporúčať aj svojim známym.

Hodnotenie od: František T. (26.7.2016)

S kanceláriou Realfinn som bol veľmi spokojný. Maklér bol ústretový, seriózny. Spolupráca s ním bola výborná.

Hodnotenie od: Norbert B. (20.7.2016)

pani Borbélyová - seriózne a sympatické jednanie, veľmi spokojný s komunikáciou aj s termínmi. ďakujem

Hodnotenie od: Alena A. (19.05.2016)

Dobrý a pekný deň Vám prajem všetkým,
Rada by som sa vyjadrila k spolupráci s realitnou spoločnosťou REALFINN:
Mala som možnosť spolupracovať s Vašou spoločnosťou dlhšiu dobu, nakoľko som realizovala cez Vašu spoločnosť kúpu dcérinho bytu a následne aj predaj svojho bytu a súčasne aj kúpu môjho nového bytu. Musím vyjadriť veľmi veľkú spokojnosť, profesionalitu a čo je pre mňa tiež dôležité aj ľudskosť v jednaní s klientom (myslím Tým so mnou). Som veľmi rada ,že som oslovila práve Vás ako spoločnosť, konkrétne p. Borbélyho práve kvôli profesionalite a ľudskému prístupu, s ktorým som už spolupracovala aj pred tým. 
Rada by som Vám veľmi pekne poďakovala za profesionálnu a ľudskú spoluprácu ...nakoľko viem , že je moje pracovné povinnosti boli dosť hektické a náročné na čas... ale všetko sa nám podarilo aj napriek tomu dotiahnuť do úspešného konca a k vzájomnej spokojnosti.
Prajem Vašej spoločnosti a aj Vám  veľmi veľa spokojných a usmiatych klientov :-) .... takých ako som ja .
Ďakujem

Hodnotenie od: Darina R. (10.05.2016)

Dobrý deň kolektív spoločnosti REALFINN,

Ja by som taktiež chcela touto cestou poďakovať za vynikajúcu spoluprácu v riešení našich obchodných prípadov v súvislosti s nehnuteľnosťami a zároveň veľkú vďaku si zaslúži pán Holka, ktorý bol voči nám a je vždy ochotný a svojim milým, príkladným ľudským postojom vždy zabezpečil a doriešil akúkoľvek záležitosť.Píšem síce v množnom čísle, ale jeho klienti, ktorí boli aj našimi klientami ho taktiež zaradili do rebríčka 100-percentných ľudí a myslím skutočne, že by mohol byť príkladom pre všetkých ostatných, ktorí sa pohybujú v realitnej činnosti. Tak isto nechcem vynechať v žiadnom prípade ani Mgr. Pečimútovú, s ktorou mám tiež veľmi dobrú skúsenosť. Je taktiež svedomitá a svoju prácu si tiež vie obhájiť na jednotku. Z tohoto úsudku nechcem samozrejme od Vás nikoho vynechať - ste proste všetci super.

Hodnotenie od: Robert H. (12.04.2016)

Chcel by som sa poďakovať za poskytnuté služby realitnej kancelárii REALFINN, konkrétne pánovi Tiborovi Borbélymu. S jednaním pri kúpe bytu som bol velmi spokojný. Pán Borbély mi bol stále k dispozícii a veľmi mi pomohol jeho osobný prístup pri vybavovaní každej dôležitej podrobnosti. Chcem sa poďakovať za jeho profesionálne služby.

Hodnotenie od: Martin F. (11.03.2016)

Celkovo bol výborný prístup. Na čom sme sa dohodli to platilo. Spoločnosť mi vyšla maximálne v ústrety.

Hodnotenie od: Michal P. (04.02.2016)

S prácou realitnej kancelárie som nadmieru spokojný. Každému známemu rád odporučím vaše služby. Ďakujem.

Hodnotenie od: Tímea T. (21.12.2015)

Bola som nadmieru spokojná s vašou realitnou kanceláriou, rýchle vybavenie úradných záležitostí, maximálna spokojnosť. Ďakujem.

Hodnotenie od: Mária G. (16.12.2015)

S pánom Holkom bola vynikajúca spolupráca, bol veľmi ochotný. Poskytnuté služby boli na vysokej úrovni. Odporúčam ďalej.

Hodnotenie od: Peter P. (16.12.2015)

S pánom maklérom bola celá spolupráca bezproblémová, komunikácia a ochota na vysokej úrovni. Ďakujem.

Hodnotenie od: Iveta Č. (11.12.2015)

So službami realitnej kancelárie sme boli spokojní, vďaka aj za prepis u dodávateľov energií.

Hodnotenie od: Miroslava S. (22.10.2015)

Cez realitnú kanceláriu Realfinn sme si prenajali nový byt v Nových Zámkoch a s prístupom sme boli spokojní. Priebeh bol rýchly a bezproblémový. Ďakujeme.

Hodnotenie od: Norbert S. (17.10.2015)

Maklér  má pozitívny prístup ku klientom, je ústretový a je v dispozícii aj mimo pracovnej doby. Naše hodnotenie - výborné.

Hodnotenie od: Alena M. (17.10.2015)

Ďakujem za spoluprácu pri predaji môjho bytu. Hlavne za korektné jednanie pri vybavovaní všetkých náležitostí.

Hodnotenie od: Boris B. (17.9.2015)

Rýchle jednanie, sme spokojní.

Hodnotenie od: Mária M. (16.9.2015)

Spokojná, ďakujeme za pomoc s predajom nehnuteľnosti.

Hodnotenie od: Viliam V. (4.9.2015)

Spokojnosť - nadštandardné služby makléra p. Holku a celej realitnej kancelárie Realfinn. Ďakujem.

Hodnotenie od: Jozef H. (3.8.2015)

Dobrý prístup ku klientovi. Maklérka bola vždy ochotná a pristupovala k práci zodpovedne. Odporúčam aj ostatným. Ďakujem.

Hodnotenie od: Róbert H. (31.7.2015)

Realitná kancelária Realfinn v Nových Zámkoch promptne riešila požiadavku záujemcu o predaj nehnuteľnosti, vybavovanie a s tým súvisiace úkony boli riešené k spokojnosti oboch účastníckych strán.

Hodnotenie od: Ivan Š. (27.7.2015)

Promptnosť vybavovania, servis, možnosť dohody, komunikácia. Celkové hodnotenie výborné.

Hodnotenie od: Jarmila K. (27.7.2015)

Ak budete mať takýchto maklérov, vaša realitná kancelária bude rozkvitať. Som veľmi spokojná.

Hodnotenie od: Jozef B. (23.6.2015)

Bol som nadmieru spokojný so službami hypotekárneho poradcu pani Borbélyovej a takisto s prácou realitnej kancelárie Realfinn. Poskytla mi vysoko profesionálne vedomosti a servis, ba nadštandardný. Ak by som mal hodnotiť jej prístup a znalosti, volil by som najvyššiu možnú známku. Nemám dôvod ju nedoporučiť svojej rodine a známym. Ak by som v budúcnosti riešil veci ohľadne bývania a financovania bývania, obrátim sa na kolektív Realfinn s dôverou.

Hodnotenie od: Nikoleta P. (27.5.2015)

S predajom som bola spokojná. Mala som maximálny komfort pri predaji. Realitný agent riešil všetky náležitosti maximálne promptne a k mojej spokojnosti.

Hodnotenie od: Roman O. (20.5.2015)

Týmto sa chceme poďakovať realitnej kancelárii Realfinn za pomoc pri predaji nášho bytu. Oceňujeme ústretový a profesionálny prístup. Predaj bol rýchly a bezproblémový.

Hodnotenie od: Dana B. (20.3.2015)

Bola som spokojná s profesionalitou a nadštandardným prístupom zo strany Realfinn. Ďakujem za spoluprácu.

Hodnotenie od: I. V. (23.2.2015)

S realitnou kanceláriou sme boli spokojní. Nehnuteľnosť bola rýchlo predaná, veľká spokojnosť bola aj s vybavovaním vecí súvisiacich s predajom nehnuteľnosti.

Hodnotenie od: L.M. (23.2.2015)

Z našej strany sme boli veľmi spokojní s pracovníkmi realitnej kancelárie , ako aj s finančným poradcom pani Borbélyovou. Ďakujeme.

Hodnotenie od: I.G. (20.2.2015)

Celkový prístup spoločnosti bol veľmi ústretový, promptný a plne k našej spokojnosti.

Hodnotenie od: M. P. (3.2.2015)

Celková spokojnosť so službami.

Hodnotenie od: J. Š. (3.2.2015)

Ústretový a profesionálny prístup, promptné konanie, výborná spokojnosť.

Hodnotenie od: A. V. (30.1.2015)

Som spokojná so službami realitnej kancelárie Realfinn.

Hodnotenie od: J. K. (30.1.2015)

Spokojný som s prístupom makléra, aj so snahou predať nehnuteľnosť.

Hodnotenie od: Daniel S., Izrael (26.11.2014)

I am very happy from the professional service. Thank you.

Hodnotenie od: K. H. (18.11.2014)

So spoluprácou s realitnou kanceláriou som maximálne spokojná.

Hodnotenie od: M. D. (18.11.2014)

Vyjadrujem veľkú spokojnosť s prístupom realitnej kancelárie za rýchle jednanie ohľadom predaja bytu. Ďakujem.

Hodnotenie od: Ing. M. B. (11.11.2014)

S prácou maklérov spoločnosti Realfinn som bol spokojný. Mali profesionálny prístup ku klientovi, boli ochotní vyhovieť klientovi v každej požiadavke.

Hodnotenie od: Z. P. (11.11.2014)

S prístupom zástupcov firmy Realfinn  som bol spokojný. Celá kúpa a úkony s tým spojené prebehli v poriadku bez akýchkoľvek problémov.

Hodnotenie od: K. Č. (10.09.2014)

Oceňujem ústretový a profesionálny prístup p. Borbélyho, ako ku kupujúcej tak i k predávajúcej strane. Pomoc s vybavením úveru i s prepisom energií. Som spokojná. Ďakujem.

Hodnotenie od: PhDr. Beata S. (03.07.2014)

V rámci predaja bytu realitná kancelária Realfinn priniesla najviac záujemcov. Ponuka bytu na internete vzbudila záujem, bola pútavá, inteligentná. Ochotná a ústretová realitná maklérka, schopná hľadať a nájsť riešenia v záujme predmetu sprostredkovania. V porovnaní s inými realitnými kanceláriami a maklérmi ju hodnotím vysoko pozitívne. Ďakujem.

Hodnotenie od: Mgr. Nela O. (03.07.2014)

S realitnou maklérkou sme boli spokojní, všetko čo sme potrebovali nám bolo poskytnuté. Prístup hodnotím veľmi pozitívne. Ďakujem.

Hodnotenie od: Ing. Ľubomír M. (29.06.2014)

Spokojný s prístupom realitnej kancelárie . Vysoko hodnotím odbornosť a prístup ku klientom.

Hodnotenie od: Mgr. Art. Patrik J. (20.06.2014)

Touto cestou by som sa Vám rád poďakoval za vynikajúcu spoluprácu pri sprostredkovaní a kompletného servisu v rámci kúpy nášho domu so záhradou. Boli sme maximálne spokojní s flexibilitou a úplne vzorovým priebehom celej kúpy. Každopádne budeme radi aj v budúcnosti využiť tieto špičkové služby. S pričinením realitnej kancelárie sa nám splnil jeden sen o bývaní. Ešte raz ďakujeme!

Hodnotenie od: Monika Á. (18.06.2014)

S prácou maklérky som bola nadmieru spokojná. Bola ústretová, nápomocná a vďaka nej sa nám podarilo byt predať. Ďakujem za spoluprácu.

Hodnotenie od: Peter Ch. (17.06.2014)

S realitnou kanceláriou Realfinn som bol veľmi spokojný. Boli veľmi ústretoví.

Hodnotenie od: Štefan K. (12.06.2014)

Chceli by sme Vám predovšetkým poďakovať za spoluprácu. Pani Borbélyová bola veľmi milá, ústretová a pohotová. Boli sme s ňou veľmi spokojní. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov a takých super zamestnancov ako je pani Borbélyová.

Hodnotenie od: Denisa K. (11.06.2014)

Veľká spokojnosť z mojej strany spolupracovať s realitnou kanceláriou Realfinn.

Hodnotenie od: Petra G. (11.06.2014)

Veľká spokojnosť, spoľahlivosť, pomoc pri riešení právnych úkonov.

Hodnotenie od: Mikuláš B. (21.05.2014)

Vašu realitnú kanceláriu som si vybral z reklamných novín náhodne. Urobil som dobre, lebo prenájom sme zrealizovali veľmi rýchlo - do 10 dní. Som veľmi spokojný. Ďakujem.

Hodnotenie od: Eva F. (19.05.2014)

Bola som spokojná na 100%. Makléri v kancelárii Realfinn bola ochotní, nápomocní aj keď som bola v zahraničí. O všetky veci sa postarali ako o svoje vlastné. Všetkým svojim známym budem odporúčať Vašu kanceláriu. Ďakujem.

Hodnotenie od: Kristína K. K. (13.05.2014)

So službami realitnej kancelárie som bola veľmi spokojná. Vždy veľmi ochotne reagovali na naše dotazy a požiadavky. Vďaka nim sme celý obchodný prípad dotiahli do úspešného konca.

Hodnotenie od: Martin M. (13.05.2014)

S pracovným nasadením realitnej maklérky som bol nadmieru spokojný. Vašu kanceláriu budem odporúčať svojim známym. Ďakujem za spoluprácu.

Hodnotenie od: Štefan K. a Kristína B. (09.05.2014)

Z našej strany hodnotíme prácu a prístup veľmi kladne. Otázky riešili promptne a k maximálnej spokojnosti. Celkový prístup pracovníkov realitnej kancelárie Realfinn hodnotíme veľmi pozitívne.

Hodnotenie od: Peter M. (06.05.2014)

Podarilo sa Vám predať pozemok, ktorý bol na predaj viac ako 2 roky. Ďakujem. Som nadmieru spokojný s profesionálnym a ľudským prístupom. Servis nad všetky moje očakávania, ani prstom som nemusel pohnúť, napriek tomu, že žijem v Austrálii. Predaj prebehol rýchlo, bez komplikácií, podľa predbežnej dohody. Ďakujem, ďakujem, ďakujem.

Hodnotenie od: Ing. Michal K. (28.04.2014)

Od prvého kontaktu som bol veľmi spokojný s  prístupom a ochotou pri sprostredkovaní ponúkanej reality - konkrétne 3 izb. bytu v Nových Zámkoch. Veľmi sa mi páčil  profesionálny prístup a zmysel pre detail, od prvej ukážky bytu až po jeho protokolárne odovzdanie. Ďakujem.

Hodnotenie od: Patrik B. (01.04.2014)

S prácou realitných maklérov som bol nadmieru spokojný. Zreteľná komunikácia a profesionálny prístup. Môžem odporučiť.

Hodnotenie od: Michal R. (31.03.2014)

1. rýchle a promptné vybavenie, 2. profesionálny prístup, 3. jasná a zrozumiteľná komunikácia. Celkovú spoluprácu hodnotím s veľkou spokojnosťou. Ďakujem.

Hodnotenie od: Mária K. (24.03.2014)

Bola som veľmi spokojná s realitnou kanceláriou Realfinn, bola super. Jedným slovom - milá, ochotná a pomohla vo všetkom. Odporúčam každému.

Hodnotenie od: Marián M. (24.03.2014)

Celková spokojnosť s realitnou kanceláriou Realfinn. Pani maklérka nám bola kedykoľvek k dispozícii, aj pri prepise energií. Pani Borbélyová nám bola nápomocná pri vybavení úveru. Ďakujeme.

Hodnotenie od: Ondrej O. a Zoltán O. (11.03.2014)

Vyjadrujeme spokojnosť s poskytnutými službami zo strany realitnej kancelárie Realfinn.

Hodnotenie od: M. G. (11.03.2014)

So službami realitnej kancelárie sme boli maximálne spokojní. Ďakujeme za ústretovosť a ochotu.

Hodnotenie od: Ladislav K. a Zuzana K. (03.03.2014)

S prácou realitnej kancelárie Realfinn sme nadmieru spokojní. Všetko prebehlo podľa mojich predstáv. Vrelo odporúčam.

Hodnotenie od: Norbert Š. (28.02.2014)

Chcem sa takto poďakovať maklérke za jej prístup pri predaji domu a kúpe bytu mojim rodičom. Jej prístup bol mimoriadne ľudský, bola ochotná a tolerantná, lebo moji rodičia mali mimoriadne požiadavky, ktoré sa im snažila do bodky splniť. Ďakujem pekne a vrele odporúčam.

Hodnotenie od: Petra H. (19.02.2014)

Spolupráca s kanceláriou bola bezproblémová. Všetko prebehlo v úplnom poriadku a veľmi rýchlo. Odporúčame ďalej.

Hodnotenie od: Linda K. (27.01.2014)

S maklérkou som bola veľmi spokojná, ústretová, milá. Všetko vybavila čo bolo treba. Maximálna spokojnosť. Vašu realitnú kanceláriu Realfinn budem odporúčať mojim známym. Ďakujeme za spoluprácu.

Hodnotenie od: Jozef B. (27.01.2014)

S pracovným nasadením a celkovým prístupom Vašej kancelárie som bol maximálne spokojný a v budúcnosti keď sa vyskytne podobná situácia ju budem odporúčať svojmu okruhu známych alebo využijem Vaše služby opätovne. Ďakujem.

Hodnotenie od: Karol Ch. (18.12.2013)

Veľká spokojnosť v starostlivosti o klienta, angažovaný prístup a serióznosť. Som príjemne prekvapený a vďačný za vynikajúcu spoluprácu. Ďakujem.

Hodnotenie od: Jozef N. (11.12.2013)

Som veľmi spokojný so službami realitnej kancelárie. Pán maklér bol ochotný a odborne zručný.

Hodnotenie od: Ing. Ľubomír Ž. (11.12.2013)

Bol som veľmi spokojný so službami poskytnutými kanceláriou Realfinn. Ochotný, promptný a dochvíľny počas celého priebehu predaja nehnuteľnosti. Ďakujem.

Hodnotenie od: Erich H. (11.12.2013)

Ďakujem veľmi pekne za profesionálny prístup a ústretovosť pri predaji našej nehnuteľnosti.

Hodnotenie od: Kitti P. a Kristián G. (11.12.2013)

S realitnou kanceláriou sme boli maximálne spokojní. Všetko bolo vždy správne zorganizované. Pani Pečimútová nám bola kedykoľvek k dispozícii či po telefóne či osobne. Veľké ďakujeme chceme dať aj pani Borbélyovej za vybavovanie úveru. Uvedomili sme si počas vybavovania, že okolo kúpy bytu je toho veľa, ale my sme si to moc nevšimli, pretože realitná kancelária vybavila za nás všetko čo vedeli, našou úlohou bolo podpisovať a nasťahovať sa. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

Hodnotenie od: Ivan Š. (9.12.2013)

So službami sme boli spokojní. Vo všetkom nám vyšli v ústrety. Boli kedykoľvek k dispozícii, keď to bolo potrebné. Ďakujeme.

Hodnotenie od: Tomáš G. (6.12.2013)

Čo sa týka predaja nášho 2 izbového bytu, s kanceláriou Realfinn sme boli veľmi spokojní.

Hodnotenie od: Boris F. (6.12.2013)

Bol som spokojný. Maklér si odviedol prácu na jednotku. Ďakujem za spoluprácu.

Hodnotenie od: Jozef Š. (5.12.2013)

Bol som veľmi spokojný s prístupom realitnej kancelárie, vychádzali nám v ústrety a všetko vybavili. Ďakujem.

Hodnotenie od: Zoltán T. (29.11.2013)

Bol som spokojný, korektné jednanie, bez problémov.

Hodnotenie od: Peter M. (25.11.2013)

Ďakujem, som spokojný s prácou realitnej kancelárie Realfinn.

Hodnotenie od: Lívia M. (19.11.2013)

S prácou realitnej maklérky som bola veľmi spokojná. Bola promptná, flexibilná. Ďakujem za spoluprácu.

Hodnotenie od: Mgr. Jozef T. (30.10.2013)

So službami realitnej kancelárie Realfinn som veľmi spokojný ako aj s prácou makléra, s ktorým sme mali veľmi dobrú komunikáciu. Reagoval promptne a ochotne. Hodnotíme ho najvyššou známkou!

Hodnotenie od: Alžbeta D. (13.10.2013)

Kancelária Realfinn  by si zaslúžila Nobelovu cenu za ochotu, tempo a ľudskosť. Bola som veľmi spokojná. Ďakujem.

Hodnotenie od: Bc. Csaba Sz. (9.10.2013)

Sme veľmi spokojní so službami realitnej kancelárie Realfinn a najmä s p. Borbélym. V každom prípade Vás budeme odporúčať všetkým našim známym. Ďakujeme veľmi pekne za Vaše služby.

Hodnotenie od: Mgr. Dávid K. (8.10.2013)

So službami realitnej kancelárie  sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme.

Hodnotenie od: Mária G. (30.9.2013)

So sprostredkovaným predajom som bola naozaj spokojná. Dobrá spolupráca, Ďakujeme za Vaše služby. Určite budem Vašu realitnú kanceláriu odporúčať ďalej.

Hodnotenie od: Jana D. (28.9.2013)

Som nadmieru spokojná so službami realitnej kancelárie Realfinn. Všetky záležitosti ohľadom predaja domu zariadili kvalitne a rýchlo. Ďakujem.

Hodnotenie od: Mária L. (20.9.2013)

Bola som veľmi spokojná s realitnou kanceláriou Realfinn.

Hodnotenie od: Peter V. (18.9.2013)

Bol som spokojný s realitnou kanceláriou Realfinn. Rýchle vybavovanie predaja. Ďakujem.

Hodnotenie od: Natália T. (2.9.2013)

S odpredajom nášho 1 izbového bytu sme boli nadmieru spokojní. Ďakujeme.

Hodnotenie od: Darina R. (19.8.2013)

Bola som veľmi spokojná so službami realitnej kancelárie Realfinn. Pracovníci sú empatickí a veľmi ústretoví.

Hodnotenie od: Mária H. (30.7.2013)

Ďakujem. Veľmi som bola spokojná s realitnou kanceláriou Realfinn. Ešte raz ďakujem za ich služby ako aj prácu s klientami.

Hodnotenie od: Alexander V. (29.7.2013)

So službami realitnej kancelárie som maximálne spokojný. Podľa môjho názoru je ich profesionalita na veľmi vysokej úrovni. Ponúkané služby sú vysoko kvalitné.

Hodnotenie od: Melinda K. (24.7.2013)

Realitná kancelária Realfinn zabezpečila plynulý prechod kúpy bytu. Patrične informovala kupujúcich. Z mojej strany je úplná spokojnosť.

Hodnotenie od: David S. a Zuzana K. (23.7.2013)

Vynikajúce služby, starostlivosť, ochota, prístup veľmi ľudský. Sme nadmieru spokojní, nemali sme žiadne starosti, všetko bolo vybavené. Ďakujeme!

Hodnotenie od: Ing. Adriana A. (16.7.2013)

Bola som veľmi spokojná s prácou realitných maklérov a týmto im chcem poďakovať za rýchly odpredaj nehnuteľnosti a profesionálny prístup.

Hodnotenie od: Antónia Sz. (21.6.2013)

Vaša realitná kancelária je na vysokej úrovni. Bola som spokojná s precíznou a dôslednou prácou.

Hodnotenie od: Ing. Danka K. (19.6.2013)

S prístupom som bola veľmi spokojná. Bola ochotná dohodnúť moje požiadavky s predávajúcim počas hľadania bytu. Vyšla mi v ústrety aj pri samotnej realizácii kúpy bytu, čo sa týka termínu aj služieb. Ďakujem.

Hodnotenie od: Magdaléna T. (21.5.2013)

Celé vybavovanie okolo predaja našej nehnuteľnosti bolo bezproblémové, rýchle a celkovo profesionálny prístup. Obidve strany (kupujúci a predávajúci) boli naozaj spokojné s prácou tejto agentúry. Maklérka je veľmi spoľahlivá a sympatická, odporúčame.

Hodnotenie od: Koloman O. (3.5.2013)

S predajom nášho domu ako aj s prístupom kancelárie Realfinn sme boli nadmieru spokojní. Ďakujeme.

Hodnotenie od: Norbert H. (30.4.2013)

Profesionálny prístup a veľmi dobrá prezentácia. Vynikajúci prístup ako realitnej kancelárie, tak aj realitných maklérov. Som spokojný a ďakujem za spoluprácu.

Hodnotenie od: Ondrej B. (8.4.2013)

Všetko prebehlo super pri kúpe 1-izbového bytu. Vybavenie všetkých formalít až po odovzdanie, takže úplná spokojnosť.

Hodnotenie od: Ing. Iveta G. (28.3.2013)

Ďakujem za ukážkovú spoluprácu pri predaji bytu. Maklérka vychádzala v ústrety po každej stránke, čo sme ocenili najmä z dôvodu pobytu v zahraničí. Odporúčam každému klientovi riešiť predaj/kúpu nehnuteľnosti cez realitnú kanceláriu Realfinn.

Hodnotenie od: Monika L. (28.3.2013)

Ďakujem za spoluprácu, veľmi som spokojná čo sa týka informovania. Realitná kancelária Realfinn predala moju nehnuteľnosť, ktorú už predávam dlhé roky. Sú naozaj veľmi korektní, lebo vedia vyhovieť každej strane. Som veľmi spokojná.

Hodnotenie od: Karol M. (15.3.2013)

Som spokojný s postupom aj so spoluprácou.Po telefonickom dohovore sme vybavili všetko na čom sme sa dohodli, oceňujem rýchle a seriózne jednanie a vybavovanie.

Hodnotenie od: Viera U. (12.3.2013)

So službami realitnej kancelárie REALFINN sme nadmieru spokojní, nakoľko splnili všetko na čom sme sa dohodli, priam nad rámec. Veľmi uľahčili predaj bytu a minimalizovali našu účasť len na najpotrebnejšie podpisy. Ďakujeme.

Hodnotenie od: Adriana Z. (28.2.2013)

Maklérka  bola veľmi ochotná, precízna pri spolupráci pri predaji bytu. Bola dochvíľna a spoľahlivá. Bola som veľmi spokojná. Ďakujem.

Hodnotenie od: Milan B. (27.2.2013)

Myslím, že REALFINN je realitná kancelária na úrovni. Bol som so službami veľmi spokojný.

Hodnotenie od: Juraj Š. (25.2.2013)

S prácou realitnej kancelárie pri predaji môjho bytu som bol veľmi spokojný.

Hodnotenie od: Katarína B. (13.2.2013)

Realitná maklérka je veľmi ústretová, šikovná a energická. S jej službami som nesmierne spokojná. Realitná kancelária je voči zákazníkom veľmi korektná, na 100% platia ústne i písomné dohody s nimi. Zákazníkom svojimi aktivitami vychádzajú všemožne v ústrety.

Hodnotenie od: Gizela M. (31.1.2013)

V prvom rade sa chcem poďakovať za perfektnú spoluprácu, vyšli nám maximálne v ústrety. Za všetko Vám ďakujem a budem Vašu realitnú kanceláriu odporúčať ďalej.

Hodnotenie od: Jozef B. (29.1.2013)

Spokojnosť v plnej miere. Príjemné vystupovanie, rýchle jednanie.

Hodnotenie od: Marta P. a Elemír P. (22.1.2013)

S Vašimi službami sme boli veľmi spokojní, najmä kvôli tomu, že poskytujete kompletný servis a všetky náležitosti bolo možné vybaviť komfortne z nášho domova aj keď bývame ďalej. Ďakujeme.

Hodnotenie od: Róbert M. (20.1.2013)

S poskytnutými službami realitnej kancelárie Realfinn sme boli nadmieru spokojní! zakaždým ústretová a ochotná.

Hodnotenie od: Blanka B. (6.1.2013)

So službami Vašej realitnej kancelárie som bola veľmi spokojná. Ďakujem za trpezlivosť a svedomitosť pri riešení kúpy bytu.

Hodnotenie od: Norbert P. (5.1.2013)

S realitnou kanceláriou Realfinn som bol veľmi spokojný. So všetkými službami čo sa týka zrealizovania kúpy a predaja a ostatných vecí ohľadom papierovania a prevodu peňazí na účet predávajúceho. Ďakujem.

Hodnotenie od: Jaroslav L. (4.1.2013)

So službami realitnej kancelárie Realfinn som bol nadmieru spokojný. Nemám čo vytknúť.

Hodnotenie od: Erika K. (4.1.2013)

Bola som spokojná s prácou maklérky, ktorá bola veľmi ochotná, vecná a ľudská.

Hodnotenie od: Matej L. (3.1.2013)

Všetko bolo ok. Prístup realitného makléra bol veľmi korektný a boli sme s jeho službami spokojní. Ďakujeme.

Hodnotenie od: Doc. ThDr. Pavol F. PhD.(21.12.2012)

So sprostredkovaním predaja môjho bytu spoločnosťou Realfinn s.r.o. som bol nadmieru spokojný, čo sa týka ústretovosti a promptnosti.

Hodnotenie od: Jozef G. (19.12.2012)

Bol som veľmi spokojný s prácou realitnej kancelárie. Spokojný som bol s prístupom ako aj s ostatnou činnosťou. Môžem vrelo odporúčať.

Hodnotenie od: Kristina D. (19.12.2012)

Služby realitnej kancelárie môžem hodnotiť na číselnej škále od 1 do 10 číslom 10! Bola som veľmi spokojná!

Hodnotenie od: Simona B. (17.12.2012)

S Vašimi službami som bola spokojná, Vaši makléri boli ústretoví a veľa nám pomohli (pri vybavovaní hypotéky a aj pri odovzdávaní bytu).

Hodnotenie od: Milan G. (8.12.2012)

Prostřednictvím Vaší realitní kanceláře jsme prodávali byt a pozemky na Slovensku, které jsme zdědili. S odvedenou prací jsme byli nadmíru spokojeni. Děkujeme

Hodnotenie od: Miroslav L. (23.11.2012)

Od prvej obhliadky, vrátane vybavovania hypotéky v banke, až do odovzdania kľúčov od bytu som bol absolútne spokojný s úrovňou služieb a s nasadením makléra. Môžem len odporučiť.

Hodnotenie od: Radoslav K. (23.11.2012)

Bol som spokojný s prístupom realitného makléra ohľadom organizácie predaja nášho bytu v Nových Zámkoch. Celý predaj prebehol presne tak ako sme sa dohodli, oceňujem slušné jednanie a prístup kancelárie.

Hodnotenie od: Ludwik W. (15.11.2012)

Spokojnosť vo všetkom - od počiatku od odovzdania bytu. Ďakujeme za korektný a profesionálny prístup.

Hodnotenie od: Tibor Č. (15.11.2012)

Spokojnosť na 100% so službami a starostlivosťou kancelárie Realfinn.

Hodnotenie od: Monika B. (26.9.2012)

Spolupráca s touto realitnou kanceláriou bola vynikajúca. Môžem vyzdvihnúť profesionalitu realitného makléra a ochotu pri vybavovaní formalít aj mimo pracovného času podľa našich požiadaviek. Skvelá pomoc pre pracovne zaneprázdnených klientov. Môžem vrelo odporučiť! Veľmi pekne ďakujem!

Hodnotenie od: Peter K. (13.9.2012)

Individualny pristup k poziadavkam klientov, rychla a korektna spolupraca, vyzdvihol by som vybornu komunikaciu a sprevadzanie klientov krok po kroku od zaciatku az do ukoncenia obchodu. Na zaklade mojich skusenosti mozem bez vahania odporucit.

 

Hodnotenie od: Alexander H. (9.9.2012)

Napriek špecifickosti nášho prípadu celý proces zrealizovania dvojnásobného prevodu nehnuteľností prebehol bez akýchkoľvek komplikácii v najkratšom možnom čase zásluhou vysokého nasadenia a kompetentnosti nášho realitného makléra. Ďakujeme!!

Hodnotenie od: Liptáková (25.7.2012)

Vám sa podarilo nájsť vhodný pozemok pre nás, ďakujeme! Oceňujeme profesionálny výkon a ľudský prístup.

Hodnotenie od: Miroslav Š. (23.7.2012)

Skvelá profesionalita. Komplexná právna a poradenská pomoc. Byt bol náš, ani sme si to neuvedomili. Väčšinu úkonov vybavili za nás. Vynikajúca alternatíva pre bežných radových ľudí, ktorí sú časovo zaneprázdnení alebo nemajú skúsenosti s vybavovačkami okolo realít. Odporúčame všetkým. A ešte raz ďakujeme :)

Hodnotenie od: Marek M. (1.6.2012)

môžem len odporučiť, výborná spolupráca, komunikácia, bol som veľmi spokojný

V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.