Vyhľadávanie

V ponuke je 31 nehnuteľností.

Ako stanoviť správne predajnú cenu?

 
Veľa ľudí pristupuje k realitnému trhu a obchodníkom s nedôverou a obavami. Áno, predaj alebo kúpa nehnuteľnosti si vyžaduje veľkú opatrnosť. Kladú si otázky typu: Koľko dostanem za môj byt dnes a koľko by to možno bolo za pár mesiacov? Keď vyplatím ťarchy banky, či mi zostane na kúpu iného bývania? Či by som neprerobil na rekonštrukcii, keď dom budem predávať teraz? Pokúsim sa predávať nehnuteľnosť sám alebo prostredníctvom kancelárie?
 
Často nastane situácia, že ľudia stanovia cenu nesprávne bez dôkladnej analýzy trhu a preverením si danej lokality, kde predávajú. Vychádzajú z umelých cien deklarovaných na internetových portáloch, no reálne predajné ceny sú niekde inde. Výsledkom je nadhodnotená ,, prestrelená,, cena a nevhodná predajná stratégia.
 
Čo od nás klienti očakávajú?
 
Chcú predať rýchlo a chcú získať podľa možnosti čo najviac. Áno, pochopiteľne. Časový faktor hrá proti Vám, čím dlhšie predávate, tým je nehnuteľnosť viac okukaná a stráca na atraktivite. Ak sa predávajúci rozhodne ísť cestou, že začne s vyššou cenou a potom bude postupne znižovať, vyháňa si sám peniaze z vrecka. Ide totiž o najčastejšiu chybu pri stanovení predajnej ceny. Mali by ste sa preto poradiť s realitným poradcom, ktorý Vám môže kvalifikovane poradiť. Naši poradcovia Vám zdarma najlepšie poradia aká je reálna situácia na trhu. Správne je, ak predáte nehnuteľnosť v krátkom čase, čo môžeme garantovať ak nás o pomoc požiadate.
 
Najjednoduchší spôsob ako na to, je obrátiť sa na nás. Očakávajte od nás maximálne nasadenie, kvalifikovaný prístup, zodpovednosť, skúsenosti. Ako odborníci pracujeme s cenovou mapou v danej lokalite, to je presne vieme za akú cenu sa nehnuteľnosti predávajú. Snažíme sa byť vždy o krok vpred a o úroveň vyššie ako iní. Ak nás požiadate o bezplatné ocenenie Vašej nehnuteľnosti, radi Vám pomôžeme.
 
Bližšie informácie ako správne určiť cenu, radi poskytneme zdarma na 0903 788 444 alebo na info @realfinn.sk
 

 

manažér tímu
V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.