Ďakujeme za účasť na REALFINN Open House
3D prehliadky Chcete predať bez starostí? Predávajte s nami
99% klientov je spokojných
so službami REALFINN
Pridajte sa k nim aj VY.
Výkup nehnuteľností Máte záujem výhodne,
spoľahlivo a komfortne
predať svoju nehnuteľnosť?
Vyhľadávanie

V ponuke je 171 nehnuteľností.

REALFINN Predaj - dvoch domov v Kamennom Moste na veľkom pozemku

Cena:
dohodou
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nové Zámky
Obec: Kamenný Most
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 1071 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: verejné parkovanie
ID inzerátu: 3588
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V rekreačnej oblasti neďaleko Štúrova, v obci Kamenný Most predávame objekt využiteľný na rôzne účely. Pozostáva z rodinného, komplet zrekonštruovaného domu a ďalšieho domu, doteraz využívaného na príležitostné ubytovanie rodinných priateľov. V hlavnom dome sa nachádzajú dve izby, chodba, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, bidetom a vonkajšia terasa poskytujúca možnosti na príjemné posedenia pri grile s priateľmi. Nová fasáda, okná, dvere, podlahy, podlahové kúrenie v kúpeľni, poskytujú perfektný komfort pre bývanie. V poschodovom domčeku sa nachádza veľká kuchyňa so spoločenskou miestnosťou, kúpeľnou so sprchovacím kútom a WC na prízemí, na poschodí je veľká miestnosť, poskytujúca oddych viacerým ubytovaným. Dobrý dojem z celého objektu podčiarkuje perfektne upravená záhrada /pozemok 1071m2/ s grilom a priestorom na oddych. tento objekt môžete využívať na rôzne účely. Na bývanie, na víkendový oddych, ako podnikateľský objekt s využitým rekreačných možností okolia a pod.

Jednoznačne Vám odporúčam obhliadku! ďalšie informácie Vám poskytnem na tel. 0948052271.

Hľadáme do ponuky garsónky 1,2,3 a 4 izbové byty, rodinné domy, pozemky a iné na predaj pre našich klientov v Komárne, Štúrove a okolí.
Garantujeme rýchly a bezpečný predaj.

Zaplatíme za Vás všetky poplatky.
Poskytujeme najvýhodnejšie podmienky sprostredkovania.

Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám svoju nehnuteľnosť. Tešíme sa na spoluprácu a ďakujeme za prejavenú dôveru.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Marta Mosná
Telefón:0948 052 271
E-mail:martamosna-ZVNC-realfinn.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálnlny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.