REALFINN ... hýbeme nehnuteľnosťami...
Video obhliadky Chcete predať bez starostí? Predávajte s nami
99%  klientov
99% klientov je spokojných
so službami REALFINN
Pridajte sa k nim aj VY.
Výkup nehnuteľností Máte záujem výhodne,
spoľahlivo a komfortne
predať svoju nehnuteľnosť?
Vyhľadávanie

V ponuke je 181 nehnuteľností.

PREDAJ - rodinný dom s reštauráciou v Nových Zámkoch

Cena:
160 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nové Zámky
Obec: Nové Zámky
Ulica: Nové Zámky
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 1179 m2
Plocha pozemku: 1179 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 3433
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

INVESTíCIA!!! Predáme veľký komfortný rodinný dom so záhradou a reštauračnou prevádzkou na frekventovanej ulici v Nových Zámkoch. Dom je oddelený od reštaurácii a predsa spojený. Reštaurácia má zvlášť aj elektrické hodiny. Dom je veľmi pekný a priestranne veľkorysý. Je podkrovný, dole sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa s toaletou, dve prepojené obývacie izby s funkčným krbom, zimná terasa. V podkroví sú dve spálne, jedna menšia miestnosť, ktorá momentálne slúži ako šatňa, kúpeľňa s toaletou a halou. reštaurácia má zariadenú kuchyňu, toalety pre zamestnancov, sklad, výčap s priestorom na sedenie vnútri pre cca 20 osôb, záhradnú terasu pre cca 50 osôb. Kancelária sa nachádza na poschodí, vstup je možný všade z domu, či okrasnej záhrady. Ku kancelárii patrí i samostatná toaleta a sprcha. za domom sa nachádza už spomínaná okrasná záhrada s altánkom, ktorá je oddelená od úžitkovej záhrady. v nej sa nachádza menší ovocný sad a domáci tu majú chov zajacov a sliepok. Kúrenie je všade plynové, ústredné a spomínaný krb. Táto nehnuteľnosť poskytuje nadštandardné bývanie s možnosťou skvelého podnikania. Určite treba vidieť, skvelá cena, dobrá poloha, ODPORÚČAME! Super investícia! Pri rýchlom jednaní dohoda na cene možná! Bližšie informácie a obhliadky radi poskytneme na 0915 038 407, michaelafarkasova-ZVNC-realfinn.sk, alebo osobne v kancelárii

Hľadáme do ponuky garsónky 1,2,3 a 4 izbové byty, rodinné domy, pozemky a iné na predaj pre našich klientov v Nových Zámkoch a okolí.
Garantujeme rýchly a bezpečný predaj.

Zaplatíme za Vás všetky poplatky.
Poskytujeme najvýhodnejšie podmienky sprostredkovania.

Neváhajte nás kontaktovať, ponúknite nám svoju nehnuteľnosť. Tešíme sa na spoluprácu a ďakujeme za prejavenú dôveru.

Maklér:

makler
Maklér:Michaela Farkašová
Telefón:0915 038 407
E-mail:michaelafarkasova-ZVNC-realfinn.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti
PREDAJ - NOVOSTAVBA   rodinného domu v Nových Zámkoch

PREDAJ - NOVOSTAVBA rodinného domu v Nových Zámkoch

Domy a vily, Rodinný dom Nové Zámky, Nové Zámky
Nové Zámky /10km/ -Rodinný dom na predaj po  kompletnej rekoštrukcii

Nové Zámky /10km/ -Rodinný dom na predaj po kompletnej rekoštrukcii

Domy a vily, Rodinný dom Nové Zámky-okolie, Nové Zámky
V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálnlny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.