Potrebujete poradiť? Obráťte sa na profesionálov
3D prehliadky Chcete predať bez starostí? Predávajte s nami
99% klientov je spokojných
so službami REALFINN
Pridajte sa k nim aj VY.
Výkup nehnuteľností Máte záujem výhodne,
spoľahlivo a komfortne
predať svoju nehnuteľnosť?
Vyhľadávanie

V ponuke je 40 nehnuteľností.

REALFINN - BRATISLAVA Ružinov /Domove role/ - Pozemok s chatou na predaj

Cena:
85 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Domové role
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 470 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 4493
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok s chatou v lokalite Domové role - Ružinov. Záhrada o rozlohe 470 m2 je vhodná na pestovanie klasických plodín ale aj výsadbu ovocných stromov a kríkov. Na pozemku sa nachádza studňa s čerpadlom, v jeho tesnej blízkosti aj prípojka elektrickej energie. Pri vstupe je postavená záhradná chatka/betónová stavba / vhodná na rekonštrukciu, prípadne nadstavbu podlažia. Momentálne sa využíva na uskladnenie náradia a miesto na oddych. Prístup k záhrade je po poľnej spevnenej ceste pričom s prístupnosťou nie je problém bicyklom, bežným autom či peši. Na vyžiadanie je možné zaslať list vlastníctva. Nehnuteľnosť je voľná po dohode s majiteľom. Tichá lokalita, slušní susedia.

Cena : 85 000 EUR

Maklér:

makler
Maklér:Jozef Holka
Telefón:0907 928 769
E-mail:jozefholka-ZVNC-realfinn.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.