Potrebujete poradiť? Obráťte sa na profesionálov
3D prehliadky Chcete predať bez starostí? Predávajte s nami
99% klientov je spokojných
so službami REALFINN
Pridajte sa k nim aj VY.
Výkup nehnuteľností Máte záujem výhodne,
spoľahlivo a komfortne
predať svoju nehnuteľnosť?
Vyhľadávanie

V ponuke je 111 nehnuteľností.

REALFINN PREDAJ - kompletne zrekonštruovaný dom v Hurbanove

Cena:
122 900,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Komárno
Obec: Hurbanovo
Ulica: Hlavná
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 2067 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 4241
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V Hurbanove, okres Komárno, je na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom, situovaný v tichej uličke, v miestnej časti Bohatá. Kompletná rekonštrukcia domu prebehla v roku 2003. V súčasnosti dom pozostáva zo vstupnej predsiene, špajze, kuchyne, štyroch izieb, terasy a garáže. Dom je zateplený, s novou fasádou, krovom a sedlovou strechou s krytinou Bramac. Okná sú EURO drevené, podlahy - drevené parkety, v spálni a kuchyni plávajúca podlaha a dlažba. Vydláždená terasa je prepojená s obývačkou. Vchod do garáže sa nachádza zo zadnej strany domu, dvere, ako i brána je na diaľkové ovládanie. V garáži je miesto pre zaparkovanie dvoch vozidiel. V garáži sa nachádza i vchod do malej pivnice, slúžiacej na uskladnenie zeleniny. Do domu je zavedená elektrina, plyn, voda je z vlastnej 30 m vŕtanej studne, odpady sú vedené do žumpy, je možné pripojenie na verejnú kanalizáciu.
V kúpeľni sa nachádza rohová vaňa, sprchovací kút, umývadlo a WC. Mesačné náklady na elektrinu a plyn sú cca 40,00 EUR, nakoľko ohrev teplej vody je zabezpečený kolektormi a hlavným zdrojom kúrenia sú keramické kachle, avšak je vybudované i ústredné kúrenie s novým plynovým kotlom. V rámci rekonštrukcie boli menené i všetky rozvody.
Pozemok 2 047 m2 je celý oplotený, od ulice nový kovaný plot. Pozemok je dostatočne rozľahlý a upraviteľný podľa predstáv nového majiteľa.
Objekt spĺňa podmienky tichého, bezpečného bývania. Neďaleko je rieka Žitava, turistické i cyklistické trasy a v neďalekej vzdialenosti i mnohé termálne kúpaliská - Patince, Podhájska, Štúrovo. Občianska vybavenosť je cca v 5 min. dostupnosti.

Jednoznačne odporúčam obhliadku. Ďaľšie informácie Vám rada poskytnem na t.č. 0948 052 271.

Vážení klienti,

momentálna situácia nám nedovoľuje vykonávať prácu na 100 %, pracujeme v obmedzenom režime. V kancelárii nás teda nezastihnete, no individuálnu obhliadku nehnuteľnosti si môžete dohodnúť s našimi maklérmi.

Dbáme na bezpečnosť a dodržiavame všetky potrebné opatrenia – naši makléri sú vybavení rúškami a rukavicami.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Marta Mosná
Telefón:0948 052 271
E-mail:martamosna-ZVNC-realfinn.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti
REALFINN  Predaj, luxusný rodinný dom Dvory nad Žitavou

REALFINN Predaj, luxusný rodinný dom Dvory nad Žitavou

Domy a vily, Rodinná vila Dvory nad Žitavou, Dvory nad Žitavou (okres Nové Zámky)
V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálnlny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.