Potrebujete poradiť? Obráťte sa na profesionálov
3D prehliadky Chcete predať bez starostí? Predávajte s nami
99% klientov je spokojných
so službami REALFINN
Pridajte sa k nim aj VY.
Výkup nehnuteľností Máte záujem výhodne,
spoľahlivo a komfortne
predať svoju nehnuteľnosť?
Vyhľadávanie

V ponuke je 158 nehnuteľností.

REALFINN EXKLUZIVNE iba u nás! Rodinný dom v Palárikove

Cena:
105 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nové Zámky
Obec: Palárikovo
Ulica: Palárikovo
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 712 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 4045
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v centre obce Palárikovo. Plocha: úžitková 150m2, pozemok: 712m2. Dom má 5 izieb, v roku 2016 boli menené plastové okná a vymenená strecha, kúpeľňa bola zrekonštruovaná v roku 2017, vymenené podlahy: plávajúce podlahy a keramická dlažba, vykurovanie je ústredné- radiátory sú panelové a rebrové, vymenený kotol ústredného kúrenia Protherm, nový ohrev teplej vody. Po malej investícii máte krásne bývanie podľa Vašich predstáv.
Dispozišné riešenie: Vstupná chodba, špajza, kuchyňa, WC, kúpeľňa, kotolňa a 5 izieb. Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca garáž a pivnica.

Bližšie informácie a obhliadky radi poskytneme na 0908 798 108, juditabelejova-ZVNC-realfinn.sk, alebo osobne v realitnej kancelárii, realfinn.sk

Maklér:

makler
Maklér:Judita Belejová
Telefón:0908 798 108
E-mail:juditabelejova-ZVNC-realfinn.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálnlny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.