Potrebujete poradiť? Obráťte sa na profesionálov
3D prehliadky Chcete predať bez starostí? Predávajte s nami
99% klientov je spokojných
so službami REALFINN
Pridajte sa k nim aj VY.
Výkup nehnuteľností Máte záujem výhodne,
spoľahlivo a komfortne
predať svoju nehnuteľnosť?
Vyhľadávanie

V ponuke je 158 nehnuteľností.

REALFINN - LOZORNO - REZERVOVANÉ - Rodinný dom / vidiecka chalupa/ na predaj

Cena:
dohodou
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Lozorno
Ulica: Lozorno
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 637 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 3997
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

REZERVOVANÉ Ponúkame Vám na predaj zdravú vidiecku chalupu vzdialenú iba pár km od Bratislavy. Zaručí Vám dostatok relaxu a oddychu po pracovnom týždni. Nehnuteľnosť je postavená na ideálnom pozemku 637 m2/17mx38m/. Dom je napojený na všetky inžinierske siete a je v dobrom technickom stave - izby priestranné, prechodné, v zadnej časti sa nachádza komora a garáž. V prednej časti domu sa nachádza kuchyňa so špajzou, 2 veľké izby, kúpelňa, jedna izba má komín, v strednej časti domu je malá izba s výstupom na povalu a pivnicou, za ňou nasleduje ďalšia samostatná priestranná izba. Vidiecky kolorit dopĺňa malá letná kuchynka ktorá je postavená samostatne s vinnou révou ktorá Vás bude chrániť pred silnými slnečnými lúčmi a dodáva punc celej nehnuteľnosti.Za domom je malý ovocný sad a dostatok priestoru na dobudovanie altánku, bazénu, prípadne vonkajšieho sedenia. Dom je kúpou ihneď voľný

Bližšie informácie a obhliadky radi poskytneme na 0907 928 769, alebo jozefholka-ZVNC-realfinn.sk

Maklér:

makler
Maklér:Jozef Holka
Telefón:0907 928 769
E-mail:jozefholka-ZVNC-realfinn.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálnlny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.