Vyhľadávanie

V ponuke je 31 nehnuteľností.

 

 
Realitná kancelária zabezpečuje kompletné služby pre klientov spojené s predajom, kúpou a prenájmom všetkých druhov nehnuteľností.

Presvedčte sa o kvalite našich služieb aj vy. Radi Vás privítame u nás - v centre Nových Zámkov na Hlavnom námestí v budove Pošty na 1. poschodí. 

 

Základné služby spoločnosti

 • kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností, vyjednávanie obchodných podmienok 
 • právne a poradenské služby renomovanej advokátskej kancelárie alebo notára
 • kvalifikovaný odhad trhovej ceny predávanej nehnuteľnosti
 • kvalitná prezentácia a starostlivosť o zverené nehnuteľnosti
 • asistencia pri zabezpečení hypotekárnych úverov, zabezpečenie všetkých potrebných dokumentov
 • pomoc pri komunikácii s Katastrálnym úradom  a inými štátnymi orgánmi
 • oceňovanie a znalecké posudky nehnuteľností
 • investičné a finančné poradenstvo a pomoc s daňovou problematikou
 • účasť makléra pri odovzdávaní nehnuteľnosti a prepise energií
 • poradenstvo aj po predaji alebo kúpe
 • najvýhodnejšie podmienky sprostredkovania, nízke provízie

 

Čo všetko vieme zabezpečiť ?

 • Sprostredkovanie predaja nehnuteľností

Zabezpečujeme predaj bytov, pozemkov, domov, rekreačných priestorov, obchodných priestorov, priemyselných objektov, ako aj iných druhov nehnuteľností.

 • Sprostredkovanie prenájmu nehnuteľností

Zabezpečujeme prenájom bytov, domov, rekreačných priestorov, obchodných priestorov, priemyselných objektov, ako aj iných druhov nehnuteľností.

 • Sprostredkovanie kúpy nehnuteľností

Pre našich klientov sa snažíme vyhľadávať nehnuteľnosti podľa ich požiadaviek. Stačí ak nám klient zadá konkrétnu požiadavku na nehnuteľnosť vo formulári ,,chcem kúpiť´´, ktorú hľadá a tím našich maklérov urobí všetko preto, aby našli nehnuteľnosť, ktorá  spĺňa požiadavky klienta.

 • Právne poradenstvo = Právna istota

Okrem klasického prevodu vlastníckych práv sa stretávame  aj s rôznymi právnymi problémami, kedy sa snažíme nájsť to najschodnejšie a samozrejme to najbezpečnejšie riešenie situácie. Naším klientom sa snažíme radiť, ako postupovať pri takých situáciách ako sú napríklad exekúcie, dedičské konania, riešenie predaja ak je na nehnuteľnosti vložené záložné právo atď...tak, aby nedošlo k poškodeniu nášho klienta.

 • Predajná stratégia a prezentácia nehnuteľnosti

Marketingovou podporou Vašej nehnuteľnosti sa rozumie vykonávanie takej činnosti, ktorá čo najefektívnejším spôsobom presadí Vašu nehnuteľnosť na trhu s nehnuteľnosťami a tým zvýši možnosť a rýchlosť predaja Vašej nehnuteľnosti. Našimi marketingovými nástrojmi sú okrem našej webovej stránky www.REALFINN.sk  aj naša ďalšia webová stránka www.ONLINEREALITNENOVINY.sk zriadená výhradne na prezentáciu a inzerciu nehnuteľností bezplatne a pre každého  a ďalšie najnavštevovanejšie internetové portály, na ktorých inzerujeme naše nehnuteľnosti. Okrem internetu inzerujeme našu ponuku v tlačených médiach formou plošnej inzercie a inzertných tabuliach.

 

Vyberte si z množstva realitných kancelárií takú, ktorá na Vás nebude šetriť

Uzavretím výhradnej zmluvy minimalizujete svoje výdavky na predaj Vašej nehnuteľnosti. Ak sa rozhodnete dať svoju dôveru iba jednej realitnej spoločnosti, dohodnutá provízia - odmnena bude nižšia než v prípade klasického zastupovania. V prípade  výhradného  zastupovania je nízke riziko pre sprostredkovateľa, že celý proces smerujúci k realizácii obchodného prípadu bude neúspešný.

Výhradná  zmluva sa uzatvára na dobu určitú, vždy po dohode účastníkov. Počas tejto určitej doby sa môžu naplno prejaviť všetky predajné nástroje realitnej spoločnosti. V prípade Vašej spokojnosti s prístupom Vášho realitného makléra a realitnej spoločnosti môžete zmluvu a ďalšiu spoluprácu predĺžiť podľa uváženia.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Výhradná zmluva klientom prináša výhody a kvalitnejšie služby:

 • Nehnuteľnosť sa predáva výhradne za vopred stanovenú cenu,  realitná kancelária má záujem predať nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu
 • Predávajúci nič neplatí, všetko hradí  realitná kancelária. Klient má  prehľad o tom, s kým jedná  a akým spôsobom sa predáva Vaša nehnuteľnosť
 • Nehnuteľnosť, ktorá je  predávaná a ponúkaná iba jedným predajcom pôsobí na trhu dôveryhodnejšie ako neprehľadné more inzerátov rovnakej nehnuteľnosti a hlavne  s rôznymi cenami od XY rôznych realitných kancelárií
 • Vyjednávanie najvýhodnejších obchodných podmienok pre klientov, dôkladné a kvalitné zdokumentovanie nehnuteľnosti
 • Kvalitnejšiu prezentáciu nehnuteľnosti, zabezpečenie potrebnej dokumentácie, lepšiu starostlivosť a komfort,  bezplatné konzultácie a prípravu predajnej stratégie pre klientov
 • Inzerciu, propagáciu nehnuteľnosti  s označením „IBA U NÁS“ na webových stránkach a v iných médiách
 • Realizáciu obhliadok iba s vážnymi záujemcami o kúpu, ktorí sú vopred oboznámení s nehnuteľnosťou a fotodokumentáciou, čo výrazne pomáha k úspešnosti predaja
 • Asistencia a zabezpečenie kompletných podkladov v súvislosti s uzatváranými zmluvami, právny  servis zabezpečený renomovanou advokátskou kanceláriou alebo notárom
 • Poradenstvo počas celého priebehu obchodného prípadu, napr. otázky daňovej povinnosti, prepis energií  a iné

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Je nevyhnutné k výhradnému zastúpreniu podpísať zmluvu?

Nie, nie je to podmienka. Ak sa rozhodnete pre spoluprácu s nami, stačí nám Váš súhlas. 

 

V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.