Vyhľadávanie

V ponuke je 32 nehnuteľností.

Vzdelávanie je našou prioritou, aby sme našim klientom mohli ponúknuť najlepšie služby.

V roku 2013 sme úspešne absolvovali rozsiahle školenie akreditované ministerstvom školstva SR, kde sme po náročnej odbornej skúške získali certifikát Slovenskej realitnej akadémie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zúčastnili sme sa školenia na Ochranu osobných údajov a tiež Ochrany pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti, ktorá je podľa zákona 297/2008 povinná pre všetky právnické osoby, ktoré majú v predmete podnikania realitnú činnosť.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chceme byť špecialistami aj v marketingovej podpore predaja nehnuteľností, aby sme nehnuteľnosti predávali rýchlo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sme držiteľom osvedčenia na sprostredkovanie úverov a poskytovanie vkladov, registrované Národnou bankou Slovenska

 

 

 

 

Manažér tímu neustále mentoruje a coachuje svojich maklérov, ktorí sú súčasťou tímu kancelárie. Aby dokázali poskytnúť klientovi servis na vysokej úrovni.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.