Vyhľadávanie

V ponuke je 32 nehnuteľností.

 

Ponúkame klientom asistenčné realitné služby - služby určené pre ľudí, ktorí chcú predávať alebo kupovať svoju nehnuteľnosť sami s využitím skúseností našich realitných poradcov.

Zabezpečíme Vám asistenciu pri celom procese kúpy alebo predaja nehnuteľnosti z právneho, finančného aj daňového hľadiska.

  • Preveríme nehnuteľnosť, ktorú chcete kupovať

  • Preveríme celkový stav listu vlastníctva (vlastnícke práva, ťarchy, či iné obmedzenia)

  • Zabezpečíme vám všetky potrebné zmluvy a podklady

  • Zabezpečíme Vám v prípade potreby znalecký posudok, geometrický plán

  • Poradíme najvýhodnejšie financovanie vybranej nehnuteľnosti

  • Dohliadneme na riadne uhradenie kúpnej ceny

  • Pripravíme podklady k protokolárnemu odovzdaniu nehnuteľnosti

  • Pomôžeme Vám predísť neželaným komplikáciám (napr. neuhradenie kúpnej ceny, prerušenie konania, nevysťahovanie sa, realitné podvody,...)

Cena: 380,- Eur

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať na tel. čísle: 0903 788 444 alebo emailom: office-ZVNC-realfinn.sk

 

 

 

V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.