Vyhľadávanie

V ponuke je 31 nehnuteľností.

Dôvody prečo si vybrať práve nás:

 

1. VZDELÁVAME SA

Všetci naši realitní poradcovia absolvovali rozsiahle školenie akreditované ministerstvom školstva SR, kde po náročnej odbornej skúške získali certifikát Slovenskej realitnej akadémie. V priebehu práce sa neustále vzdelávajú o aktuálnych zmenách na trhu a pravidelne sa zúčastňujú na školeniach zameraných na špeciálne oblasti realitnej práce. Každý realitný poradca pracuje ako súčasť tímu kancelárie, kde je neustále mentorovaný, aby svojim klientom – teda Vám – dokázal poskytovať servis na najvyššej úrovni.

 

2. VENUJEME SA NAŠIM KLIENTOM MAXIMÁLNE

Filozofia našej spoločnosti je kvalita a nie kvantita. Naši realitní poradcovia sa venujú každému klientovi s absolútnou pozornosťou. Naši klienti sú súčasťou procesu, tak aby boli neustále informovaní, spolurozhodujúci. Cieľom našich realitných poradcov nie je mať v ponuke veľké množstvo nehnuteľností, ale usilovať sa o to, aby každú nehnuteľnosť skutočne predal. 

 

3. VŠETKY NAŠE ZMLUVY PRIPRAVUJE ADVOKÁTSKA KANCELÁRIA

Každá naša zmluva je pripravená advokátskou kanceláriou, individuálne na mieru klienta. Pretože sme presvedčení, že naše zmluvy sú našou vizitkou. Takýmto spôsobom dokážeme zabezpečiť, že každá zmluva zodpovedá aktuálne právnej úprave a jej obsah prešiel niekoľkonásobnou kontrolou. Aj sa niekomu na prvý pohľad javí, že zmluvy sú len manuálnym prepisom vzorov, nielen naša prax potvrdila, že práve drobné detaily, jedinečné v každej zmluve, môžu spôsobiť nepríjemné prekvapenia pri realizácii obchodného prípadu.

 

4. PREMYSLENÁ PREDAJNÁ STRATÉGIA A KVALITNÁ PREZENTÁCIA NEHNUTEĽNOSTI 

Investujeme do marketingovej podpory nehnuteľností, ktorá čo najefektívnejším spôsobom presadí vašu nehnuteľnosť na trhu a tým zvýši rýchlosť predaja. Chceme byť vždy o krok vpred. Špecializujeme sa na danú lokalitu. Vyhýbame sa neefektívnym marketingovým nástrojom. Využívame najnavštevovanejšie internetové portály, na ktorých inzerujeme. Okrem internetu inzerujeme v tlačených médiach formou plošnej inzercie a vlastných inzertných tabuliach. Používame bannery na zviditeľnenie predávaných nehnuteľností. Kladieme dôraz na kvalitnú prezentáciu a starostlivosť o zverené nehnuteľnosti.

 

V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.