Vyhľadávanie

V ponuke je 31 nehnuteľností.

Prečo sa oplatí investovať do kúpy nehnuteľností?

 

V súčasnosti patrí investovanie na trhu s nehnuteľnosťami k najbezpečnejším a najvýnosnejším spôsobom zhodnotenia finančných prostriedkov – kapitálu.

Idea vznikla so zameraním na priame investície do takmer všetkých druhov nehnuteľností na Slovensku najmä bytov, domov, pozemkov a iných druhov komerčných nehnuteľností.

Pri kúpe tzv. investičného bytu je základným predpokladom profitu nadobúdacia cena, t.j. ako výhodne byt kúpite. Váš zisk môže byť takmer okamžitý a preto sa nás obracia stále viac ľudí, aby sme im poradili alebo našli vhodnú ponuku.

Kúpa pozemku je dlhodobá investícia, pri ktorej je možné najlepšie zhodnotiť Vaše finančné prostriedky, ale na rozdiel od bytov výnos prinesie investorovi až ich predaj. Pred kúpou by si však mal investor preveriť na príslušnom úrade územnoplánovaciu informáciu o vytypovanej lokalite.

Špecifikom sú komerčné nehnuteľnosti, ktorých výnos je závislý hlavne od lokality, kde sa nachádzajú. Investovanie môže byť však veľmi úspešné.

Nechať svoje peniaze ležať v rôznych finančných domoch (banky, poisťovne a iné) aby ich zhodnocoval a profitoval z toho niekto iný by bola určite škoda. A najmä v časoch, kde Vám 100% garanciu ochrany vkladov nikto nedá.

Ak chcete investovať bezpečne, poradíme Vám ako na to. Odporúčame investovať najmä do kúpy nehnuteľnosti s následným výhodným predajom alebo tiež do kúpy nehnuteľnosti s možnosťou výhodne ju prenajímať.

Hlavným zámerom bolo priniesť našim klientom spôsob s konceptom dlhodobo fungujúcim v zahraničí a umožniť klientom podieľať sa na zhodnocovaní svojich finančných prostriedkov prostredníctvom rastúceho realitného trhu.

Samozrejmosťou sú bezplatné konzultácie a poradenstvo pri prevode nehnuteľností.

Aké sú hlavné výhody investovania na trhu nehnuteľností?

V prvom rade sú to atraktívne výnosy. Investovanie do kúpy má potenciál prinášať výnosy plynúce napríklad z nájmov nehnuteľností, ako aj z nárastu trhovej hodnoty nehnuteľností a následným výhodným predajom. Taktiež môžeme hovoriť aj o ochrane v časoch narastajúcej inflácie, nakoľko investície na trhu nehnuteľností slúžia aj ako nástroj na zachovanie hodnoty. Realitné investície patria medzi alternatívne investície, ktoré patria medzi bezpečné a stabilné, pretože nekopírujú vývoj akciových a dlhopisových trhov a tým predstavujú vhodný nástroj na minimalizovanie rizík. Z dôvodov nefungujúceho akciového trhu u nás predstavuje realitný trh jediný segment reálnych aktív, ktorý umožňuje našim klientom participovať na raste.

V každom prípade z pohľadu investora je najdôležitejšia dôkladná analýza, zohľadňujúca finančné toky a možné riziká, všetky náklady a budúce príjmy.

 

manažér tímu

(c)

V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.