Vyhľadávanie

V ponuke je 29 nehnuteľností.
Osobná stránka makléra
Ing. Marta Mosná
Ing. Marta Mosná - realitný maklér pre Komárno a Štúrovo
0948 052 271
martamosna-ZVNC-realfinn.sk

Ponuka makléra

Ing. Marta Mosná

Hodnotenie od: Mária T. (10.08.2017)

Bola som maximálne spokojná s realitnou maklérkou p. Martou Mosnou. S jej prístupom, ochotou a pomocou pri predaji a s ním spojenými úkonmi. Ďakujem.

 

Hodnotenie od: Stanislav M. (20.04.2017)

Bezproblémová spolupráca s pani maklérkou Martou Mosnou. Vyšla v ústrety kde sa dalo, pomohla s vybavovaním rôznych záležitostí. Jednanie bolo promptné a vecné, bez prieťahov. Všetky nejasnosti, prípadne otázky boli vysvetlené, zodpovedané. Som v celej miere spokojný s priebehom celej kúpy.

 

Hodnotenie od: Zuzana Ř. (5.8.2016)

S p. Ing. Martou Mosnou sme boli veľmi spokojní. Všetko bolo tip top. Od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti. Ďakujeme.

 

 

 

 

 

 

V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.