Vyhľadávanie

V ponuke je 29 nehnuteľností.
Osobná stránka makléra
Jozef Holka
Jozef Holka - realitný maklér pre Nové Zámky a okolie
0907 928 769
jozefholka-ZVNC-realfinn.sk

Ponuka makléra

Jozef Holka

 

Hodnotenie od: Beata K. (02.02.2022)

Dobry den,

Dakujeme za kompletny servis v predaji nasej nehnutelnosti. S p. Holkom sme velmi spokojny, vsetko prebehlo podla nasich predstav a realitnu kancelariu REALFINN hodnotime velmi pozitivne.

S pozdravom Beata K

 

Hodnotenie od: Gabriela D. (27.01.2022)

Dobrý deň, 

so všetkými službami som bola nadmieru spokojná. Akúkoľvek otázku som položila, bola mi adekvátne zodpovedaná. Všetko, čo bolo sľúbené a bolo v kompetencii RK, bolo dodržané a zakaždým, keď bolo niečo potrebné vybaviť, bolo to vybavené na čas a k spokojnosti mňa/nás ako klientov. 

Ďakujem za Vašu odbornú pomoc a asistenciu pri kúpe nehnuteľnosti.

 

Hodnotenie od: Ing. Veronika J. (06.09.2021)

Dobrý deň,

služby Vašej kancelárie hodnotím veľmi pozitívne, profesionalitu aj osobitý prístup ku klientom. Jednoznačne by som Vaše služby využila znovu a všetkým mojím známym budem len odporúčať - všetkými desiatimi. S pozdravom a prianím pekného dňa,

Jankulárová Veronika

 

Hodnotenie od: Peter T. (14.04.2021)

Opat spravne rozhodnutie vo veci sprostredkovania predaja nehnutelnosti - bytu. Korektne jednanie s maximalnym dorazom na poziadavky klienta - mna ako predavajuceho. Hladky a rychly priebeh od prveho kontaktu az po odovzdanie nehnutelnosti kupujucemu.

 

Hodnotenie od: Oľga Š. (14.04.2021)

Dobrý deň,

som maximálne spokojná s Vašimi službami, ste ústretoví, ochotne poradíte. Predaj bytu prebehol úspešne. Máte moju dôveru. Veľmi rada odporučím Vašu realitnú kanceláriu novým klientom. Ďakujem zvlášť pánovi Holkovi  a pani Borbélyovej,  maximálna spokojnosť. Prajem Vášmu tímu veľa zdravia,  pracovných úspechov.

 

Hodnotenie od: Anna P. (12.03.2020)

S p. Holkom som bola veľmi spokojná. Seriózne jednanie. Ďakujem.

 

Hodnotenie od: Karol G. (11.12.2019)

Realitná kancelária Realfinn splnila to čo som od nej očakával: profesionálny prístup, korektné správanie a komplexné riešenie úloh spojených s predajom nehnuteľnosti, počnúc vyhľadávaním záujemcov o kúpu, vykonávaním prehliadok nehnuteľnosti, súvisiacim právnym servisom až po ukončenie predaja. Ako klient som bol odbremenený od súvisiacich úloh a na druhej strane som bol realitným maklérom p. Holkom, ktorý mal predaj na starosti, priebežne informovaný o stave procesu predaja. Realitnú kanceláriu Realfinn hodnotím vysoko profesionálnu a spoľahlivú spoločnosť.

 

Hodnotenie od: Mário M. (11.12.2019)

Profesionalita, nadštandardný prístup, priateľské a ústretové jednanie, ochota, spoľahlivosť a odhodlanie. Ďakujeme spoločnosti Realfinn Nové Zámky a pánovi Holkovi za spoluprácu pri predaji našho bytu a súčasnej kúpe domu. Vrelo odporúčam a prajem veľa spokojných zákazníkov.  

 

Hodnotenie od: Jozef P. (3.7.2019)

Dakujem p.Holkovi za predaj nasej nehnutelnosti bola s nim velmi dobra spolupraca a nehnutelnost sme predali do dvoch tyzdnov.Tak isto p.Pecimutovej ktora s nami riesila zmluvy.Este raz velmi pekne dakujem
 

Hodnotenie od: Helena K. (27.6.2019)

Dobrý deň, chcela by som sa v mene celej mojej rodiny poďakovať Vašej realitnej kancelárii pri  predaji našej nehnuteľnosti. Naše poďakovanie patrí hlavne pánu Jozefovi Holkovi, ktorý od prvého rozhovoru s nami komunikoval veľmi milo, ústretovo a hlavne na vysokej profesionálnej úrovni. Nemal jednoduchú úlohu, nakoľko sme predávali výrobný areál a ceníme si, že to zvládol v krátkom čase k našej spokojnosti. V neposlednom rade patrí poďakovanie aj pani Pečimútovej, ktorá sa postarala o administratívnu stránku predaja nehnuteľností počnúc kúpno-predajnými zmluvami až po komunikáciu s inštitúciami pri prepisoch energií. Veľmi radi odporúčame Vašu realitnú kanceláriu novým klientom. Prajeme Vám veľa pracovných úspechov.

 

Hodnotenie od: Vivien B. (19.6.2019)

Z našej strany maximálna spokojnosť od prvého momentu. Žiadne zbytočné naťahovanie, rýchle jednanie, rýchle vybavenie čo bolo pre nás asi najväčším komfortom.Budeme určite odporúčať REALFINN spoločnosť. Ďakujeme zvlášť pánovi Holkovi maximálna spokojnosť.

 

Hodnotenie od: Juraj D. (6.6.2019)

Dobrý deň, touto cestou by som sa chcel poďakovať tímu realitných maklérov kancelárie Realfinn v Nových Zámkoch za spostredkovanie kúpy RD. Pozítívny dojem som získal už pri obhliadke, kde nám pani maklérka poukazovala detailne celý dom i s pozemkom a poskytla potrebné informácie k stavu parciel na katastri. Rovnako profesionálne na mňa pôsobili aj jej kolegovia pri podpise rezervačnej zmluvy, kde sme si detailne objasnili body zmluvy a termíny podpisov. Samotný podpis kúpnych zmlúv prebehol rýchlo a bez zbytočných okolkov u advokáta, kde sa opäť prešli všetky detaily bod po bode a doriešili sa posledné formality. Počas celého procesu prebiehala bezproblémová komunikácia či už mailom alebo cez telefón. Takže ešte raz ďakujem za prístup, korektnosť a ústretovosť a prajem všetko najlepšie.

 

Hodnotenie od: Anna P. (24.5.2019)

Ďakujem p. Holkovi a jeho kolegyni pracovisko Nové Zámky za vysoko profesionálny prístup pri sprostredkovaní kúpy nehnuteľnosti. Spokojnosť nie je len z mojej strany ako kupujúcej, ale aj zo strany predávajúcich. Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa pracovných a osobných úspechov.
 

 

Hodnotenie od: Miroslav G. (22.5.2019)

Dobrý deň, 
touto cestou sa Vám chcem poďakovať a hlavne p. Holkovi za super jednanie a sprostredkovanie predaja mojej nehnuteľnosti. Všetci Vaši pracovníci sa správali vysoko profesionálne a boli milí. Srdečná vďaka. 

 

Hodnotenie od: Peter T. (12.4.2019)

Z našej strany bola maximálna spokojnosť od prvého telefonického kontaktu z Vašej strany až po ten posledný. Celkový priebeh hodnotím vysoko profesionálne, všetko vždy platilo ako bolo dohodnuté, žiadne zbytočné naťahovanie, otvorené a korektné jednanie, a hlavne rýchly a plynulý priebeh predaja nášho bytu, čo bolo pre nás asi najväčším komfortom. Na základe vlastných skúseností, budem určite odporúčať služby spoločnosti REALFINN.

 

Hodnotenie od: Robert S. (11.4.2019)

Dobrý deň prajem,

Veľmi rád by som touto cestou ešte raz srdečne poďakoval za skvelú spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou. Profesionalita a ústretovosť zo strany pána Holku boli vskutku nadštandardné a predaj mojej nehnuteľnosti prebehol v obdivuhodne krátkom čase. Berúc v úvahu fakt, že žijem v zahraničí a celá organizácia prebehla počas moje neprítomnosti bola úžasným bonusom. Želám Vám do budúcnosti Veľa profesionálnych úspechov, určite budem Vaše služby vrelo odporúčať všetkým známym. Ostávam so srdečným pozdravom.

 

Hodnotenie od: Marie S. a Helmut K. (10.4.2019)

Dobrý den,

v lednu 2019 jsme se s manželem rozhodli, že si koupíme domeček na Slovensku v okolí Podhájske. Na internetových stránkách jsem si našla 2 nemovitosti od Realitní kanceláře Realfinn. Makléř pan Josef Holka mě velmi brzy kontaktoval a mohli jsme si prohlédnout domeček v obci Hul. Můj manžel se okamžitě do domečku zamiloval, tak jsme hned chtěli objekt zarezervovat. Pan Holka pro nás velice ochotně zprostředkoval rezervační smlouvu, kterou jsme hned druhý den v neděli mohli podepsat. A za 14 dní jsme mohli podepsat kupní smlouvu a již v našem domečku přespat. Dnes nám přišlo domů rozhodnutí z katastru, že jsme s manželem majitelé. Se zprostředkováním a péčí o nás jsme byli s panem Josefem Holkou velmi spokojeni a budeme vaši firmu i pana makléře dále doporučovat.

 

Hodnotenie od: Jozef B. (9.4.2019)

Predaj rodinného domu prebehol hladko a vskutku rýchlo. Oceňujeme profesionalitu a ústretové poradenstvo tímu Realfinn. Obzvlášť si ceníme individuálny a ľudský prístup pána Jozefa Holku a zároveň ďakujeme. So službami sme boli nadmieru spokojní. Túto spoločnosť môžme len doporučiť pri záležitostiach s nehnuteľnosťami.
Jozef a Anita.

 

Hodnotenie od: Ladislav J. (8.4.2019)

Dobrý deň,

ďakujem za sprostredkovanie kúpy bytu aj za všetku pomoc pri vybavovani dokumentácie. S p Jozefom Holkom som bol veľmi spokojný, bol ochotný a ústretový a na každú moju otázku vedel odpovedať. Kúpa prebehla hladko a vo veľmi krátkom čase. Ja som spokojný. Ešte raz ďakujem za Vaše služby.

 

Hodnotenie od: Mgr. Jana K. (8.4.2019)

Dobrý deň,

posielam spätnú väzbu k predaju bytu v Nových Zámkoch pánom Jozefom Holkom.

Jedno veľké ďakujem patrí p. Holkovi, ktorý bol vždy pri predaji bytu milý, slušný, ochotný a predaj bytu zrealizoval veľmi profesionálne, rýchlo, bez problémov a špekulácii. Srdečne ho odporúčam. Bodaj by všetci realitní makléri boli ako on. Ešte raz ďakujem.

 

Hodnotenie od: Ing. Katarína M. (5.4.2019)

Dobrý deň,

dovoľte mi napísať pár riadkov ohľadom spokojnosti s prístupom Vašich realitných maklérov. Veľmi rýchle a slušné jednanie, ochota kedykoľvek poradiť. Konkrétne p. Pečimútová mala vopred pripravené všetky zmluvy, takže žiadne zdržovanie a ani prieťahy. P.Holka za promptné umožnenie obhliadky a p. Borbélyová pri vybavovaní úveru. Ďakujem a vašu realitnú kanceláriu určite odporučím.

Hodnotenie od: Helena P. (12.2.2019)

Dobrý deň! So službami Realfinn som bola maximálne spokojná. Celý predaj domu prebehol veľmi rýchlo a k našej spokojnosti. Veľkú zásluhu má na tom pán Jozef Holka. Doporučujem využiť jeho služby.

Hodnotenie od: Denisa M. (5.11.2018)

Veľké ďakujeme pánovi realitnému maklérovi Jozefovi Holkovi.Boli sme maximálne spokojný! Záujem o klienta, empatická komunikácia od prvého stretnutia, ochota poradiť, pomôcť, spoľahlivosť, korektnosť a serióznosť.Na obhliadku bol vzorne pripravený, trpezlivo odpovedal na otázky. Spolupráca výborná, informácie podával ochotne. Milý, ochotný, vždy vopred a včas dohodol stretnutie zo záujemcami. Vždy bol presný a vyhovel jednej aj druhej strane o čase stretnutia. Pána Jozefa Holku určite odporúčam všetkým známym. Dávam 10 bodov z 10. Veľmi ďakujeme a vrelo odporúčame!!! 

Hodnotenie od: Igor H. (10.10.2018)

Veľmi veľká spokojnosť s prístupom p. Holku. Odporúčam vrelo ďalej. 

Hodnotenie od: František H. (10.10.2018)

Boli sme spokojní s prístupom makléra p. Holku.

Hodnotenie od: Erika G. (30.6.2018)

S prácou a prístupom p. Holku sme boli veľmi spokojní. Bezproblémová spolupráca, ktorá sa prejavila najmä jeho profesionálnym prístupom, vecné a promptné riešenie, ktoré zabezpečilo plynulý predaj domu bez zbytočných prieťahov. Celkovo pozitívne hodnotíme jeho prístup, čo sa týka serióznosti, ústretovosti, dochvíľnosti a flexibility. Ďakujeme.

Hodnotenie od: Jozefa B. (30.6.2018)

Ďakujem za sprostredkovanie kúpy domu. Pán Jozef Holka je vzorový maklér, má všetky vynikajúce vlastnosti , ktoré sú príjemné pre nás klientov. Vysoka úroveň realizácia mojej kúpy nehnuteľnosti. Ešte raz ďakujem.

Hodnotenie od: Marek K. (27.03.2018)

Sme veľmi spokojní a vrelo odporúčame p. Holku. Flexibilný a profesionálny prístup.

Hodnotenie od: Zuzana H. (27.03.2018)

Celková spokojnosť za hladký priebeh, ústretový prístup, profesionalitu makléra p. Holku. Vrelo odporúčam.

Hodnotenie od: Oľga Š. (04.03.2018)

Maklér pán Holka mal vysoko profesionálny prístup. Ďakujem za spoluprácu.

Hodnotenie od: Simona K. (25.09.2017)

Dobrý deň prajem,

s Vaším realitným maklérom pánom Jozefom Holkom som bola nadmieru spokojná.

Chcela by som vyzdvihnúť jeho individuálny prístupo, čo sa týka flexibility a ochoty prispôsobiť sa klientovi a rovnako aj veľmi príjemnú komunkáciu. 

Jeho služby vrele odporúčam aj ostatným kupujúcim či predávajúcim klientom.

Ďakujem za plynulé sprostredkovanie kúpi a želám veľa pracovných, ako aj osobných úspechov.

 

Hodnotenie od: Zuzana L. (18.09.2017)

Rýchle, promptné jednanie. Stále zastihnuteľný, veľká spokojnosť s pánom maklérom Holkom. Odporúčam.

 

Hodnotenie od: Braňo M. (25.07.2017)

Bol som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom maklérea pána Holku. Všetko prebehlo tak ako malo.

 

Hodnotenie od: Darina R. (10.05.2016)

Dobrý deň kolektív spoločnosti REALFINN,

Ja by som taktiež chcela touto cestou poďakovať za vynikajúcu spoluprácu v riešení našich obchodných prípadov v súvislosti s nehnuteľnosťami a zároveň veľkú vďaku si zaslúži pán Holka, ktorý bol voči nám a je vždy ochotný a svojim milým, príkladným ľudským postojom vždy zabezpečil a doriešil akúkoľvek záležitosť. Píšem síce v množnom čísle, ale jeho klienti, ktorí boli aj našimi klientami ho taktiež zaradili do rebríčka 100-percentných ľudí a myslím skutočne, že by mohol byť príkladom pre všetkých ostatných, ktorí sa pohybujú v realitnej činnosti. Tak isto nechcem vynechať v žiadnom prípade ani Mgr. Pečimútovú, s ktorou mám tiež veľmi dobrú skúsenosť. Je taktiež svedomitá a svoju prácu si tiež vie obhájiť na jednotku. Z tohoto úsudku nechcem samozrejme od Vás nikoho vynechať - ste proste všetci super.

 

Hodnotenie od: Mária G. (16.12.2015)

S pánom Holkom bola vynikajúca spolupráca, bol veľmi ochotný. Poskytnuté služby boli na vysokej úrovni. Odporúčam ďalej.

 

Hodnotenie od: Viliam V. (4.9.2015)

Spokojnosť - nadštandardné služby makléra p. Holku a celej realitnej kancelárie Realfinn. Ďakujem.

 

 

 

V krátkosti o nás

Spoločnosť REALFINN bola založená na základe dlhoročných skúseností kolektívu obchodníkov – špecialistov s predajom nehnuteľnosťí a finančným poradenstvom. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našim cieľom je ponúknuť klientovi kvalitné služby na vysokej odbornej a profesionálnej úrovni. V oblasti realitných služieb našim klientom ponúkame komplexný a zároveň osobný prístup. Vieme poradiť v realitnej oblasti, v oblasti zabezpečenia financií na kúpu nehnuteľnosti ako aj právneho poradenstva. Samozrejmosťou je následný servis v oblasti poistenia.

Naši obchodníci – realitní makléri sú profesionálne školení v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami, finančného a úverového poradenstva. Pre klienta to znamená vyšší komfort a individuálny prístup pri riešení Vašich zámerov.

Budujeme svoje dobré meno na spokojnosti klientov a to je náš prvoradý cieľ. Vaše odporúčanie je pre nás najlepšia reklama.